Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

kimse beşiktasa gitmesin artık.

taksime gelin. gerilmeyin telas yapmayın sıkıldıkca parka cıkın rahatlayın, sonra geri barikatlara inersiniz. barikata indiğinizde ordakilerede söleyin abi geldik biz siz hadi dinlenin bi deyin.

insanlar barikatlarda geriliyo huyusuzlanıyo sabırsızlanıyo. birbirini galyaana getiriyolar gereksiz yere yoruluyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne butun halk orda ya sallamayın. Bn yokum ak particide dglm. Artı tayyp haklı. İstese %51oy veren vatandası doker sokaga. Ama mal dgl szn gbi. Halkı krdrmaz birbirine. Sevmem ama akıllı adam.. Szde allahn bedava verdgi aklı kullann bence. Kan dokulerek kazanılan vatanı sadece turk kanı dokerek baskalarına kaptrmayalm. Zamannda muslumani muslumana krdırdilar. Kendi kendimize zarar vermeyelm... Sayglar herkese.
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

kozalak said:

beşiktaşta çatışma çıkaracaklar diye bir şey okudum facebookta. bilgisi olan var mı? 1 saat önce çarşıdaydım bir şey yoktu, kalabalık bile yoktu.
YOK ARKADASİM TAKSİME GEL DİNLENMEYE EGLENMEYE
SEMTİ BİRAKTİK YURUYORUZ.

sağolsın abi, paylaşan şahsı da bi güzel uyardım her gördüğün boku doğrulamadan paylaşma diye.
cumadan beri çok yoruldum, bugün dinleneceğim. yarın kaldığımız yerden devam.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

şöyle bir şey var.

http://i.imgur.com/QIaz8IA.png

kadın konuşmuş doğrulatmış sanki.

http://i.imgur.com/bDAkSsR.png

inşallah yalandır ama gerçekse çok fena.

şu gerçek gibi duruyor

http://i.imgur.com/HDSscaJ.png

ben şunu yapan adam arkadaşı falan olsam tutar kendim teslim ederim polise. bu mevzu yayılırsa 10 gün bunu konuşur şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

nerden tanımışlar belediye başkanının kızını vs, ayrıca madem bu kadar korkulacak durum var sokaklarda neden başkan kızını oralara salmış. yani tamamen yalan bir durum bu. ayrıca kimse kızın üzerine işemez en kötü durumda bile tartaklarlar. işemek nedir amk.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet umarım aynen gösteriler boyunca şiddet gören eylemcilere bu muameleyi yapan bütün sorumlular, polisidne, valisine bakanına, başbakanına kadar herkes cezası neyse çeksin aynen o kızın üzerine işeyenler gibi.

Adalet herkese eşit olarak dağıtılacaksa, bir anlam ifade eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Cücenin dediği gibi böyle bir şey olmuş olsa bütün basın ağlamaya başlamıştı teröristler diye. Ben belediye başkanını yolda görsem tanımam, kızını nerden bilicem? "Üzerine işemişler" denmesi de şu bir haftalık süreç içerisinde protestolara bir kez katılmamış, doğru bir kaynaktan neler yapılıyor bir kez okumamış, görmemiş, kör cahilin hayal gücüdür ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

uyarı geldi sonra o gazetecilere açıktan konuşmayın bunları mevzu hassas falan diye. muhtemelen kızın adının çıkmasını istemiyorlar ki benim kızım olsa ben de tüm türkiye üzerine işenen işte bu kız diye duysun istemem.

sorumluların yakalanması için gerekli bilgileri vermişler ama inşallah bulunur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...