Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Bir gün yine çeşitli ibrelikler peşindeyiz...

Falrod'a bak, bir an önce bitsin de sıkıyım modunda, daha rogue timer bitmeden nişanlamış bana.

Akşam 10 gibi oyunda olucam. Sıkıcı dz lvling yerine, div texh vs farmlayalım, hilecilere küfür edelim, manhunt lara ezilip günü kapayalım sfsffd.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

sipeyskeyk said:

Falrod'a bak, bir an önce bitsin de sıkıyım modunda, daha rogue timer bitmeden nişanlamış bana.

Akşam 10 gibi oyunda olucam. Sıkıcı dz lvling yerine, div texh vs farmlayalım, hilecilere küfür edelim, manhunt lara ezilip günü kapayalım sfsffd.
tamamdır başkan, ben de discorddan sana yazacaktım, tam olarak da bunu diyecektim. Girelim adam gibi dz farmlayalım. Bu akşam 18:00 - ? arası oyundayım. Görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

sipeyskeyk said:

Ben iyi vurdum ama sipeys 'i :) Rogue görünce beynim döndü bir an. Çok utandım ama sonra :)
Kusura bakma sipeyscim...
Sosyal ağlarda paylaş

@janis
Olur abi öyle..Sıkıntı çık tekrar geri gir. Gerçek hayatta vursan o kadar bozulmaz adam afsffsfsfs.

@dreagloth
oyun gg zaten adasfsf. Biz de geyiğe vurduk, taklıyoruz işte. Oyun yoksa alma zaten, şimdilik en azından. Strateji uzmanı yapımcı firma MMO yaptığını anlayınca bir ümit olabilir işte adsffs.

@Kara_Davut
Sana 1-2 kez inv attık biz Sam'le oynarken. Sonra kayboldun vs. 4 kişilik grubuz işte, eksik olunca illa ki random yerine pati den birilerini alıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

E o zaman gel. Su çok gezel sfdffd.

xunn erken istifa etti, Sam heriflerden hala bir m.k olmayacağı inancını koruyor, oynarsa bizle oynuyor işte. Gangren, ben, sipeys, falrod kemik kadro kaldık. aente yi yakalarsak pvp atıyoruz çılgınca. An tibarı ile hala oynayan var yani.

Bazen 4. kişiyi bulamıyosun, bazen de niye 8 kişilik grup yapamıyoruz diye ağlıyoruz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

DavidMills said:

sipeyskeyk said:

Ben iyi vurdum ama sipeys 'i :) Rogue görünce beynim döndü bir an. Çok utandım ama sonra :)
Kusura bakma sipeyscim...
estafurullah canın sağolsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün bol twistli ve martin scorsese filmine dönen DZ maceram:

Artık hiçbir amacım kalmadığından gear ya da dz rank vs, kendimi uluslararası kaosa sebep olabilecek bir dizi olayı yaratmaya adadım ve beklediğimden fazla çığırından çıktı işler:

Girdiğim serverda yanımdaki safe houseun tepesinde duran bir Koreli gruba daldım, herifleri kesiyorum geri geliyorlar, 1 kere öldüm, sonra 4'ünü üst üste 3 kere öldürdüm. Gear da değil ama bi yetoluk var adamlarda. İnatla tekrar rogue olan adamları avlamak için yanıma gelen 2 kişiye beni grubunuza alın şunları avlayalım yukarı çıkıp dedim, herifler siklemedi beni, pliiiiz we could be best frieeendszss, vay donççuuu invayt meeee!11 diye yalvardım ama almadılar. Bu sefer öldürdüğümüz Koreli çekiklerle iyice dalgaya vurdum, dünya barışını beraberce sağlayalım, dost olalım dedim ve sonunda aşağıdan bağıra bağıra beni gruba almaları konusunda ikna ettim, partiden birini şutlayıp beni aldılar.

Az ötede giderken beni gruba almayan adamları bulup beraberce kestik, "DİC YU Sİ WHAT EV YU DAN TO ME, AYV BİKAMA MAANSTIR!!" diye sitem ettim lavuklara.

Korelilerle bir süre takılıp güvenlerini kazandım. Bir süre etraftaki insanlara daldık öldürdük falan. Rogueluğun bitimine 1 dakika kala saklanırken "plizz dont şut me baadiy" diye bağıran bir tane Fransız geldi, "öldürmeyin, bana yer var mı grupta" diye sorunca, dedim ki işim var çıkmam lazım benim yerime sen gir. Peki dedi, bu Koreliler o arada extraction çağırmak için geriye gidince ben gruptan çıkıyorum dedim ayrıldım. sonra fransıza fısıldayarak, "şişş gel şunları roguelukları bitmeden öldürelim" dedim adam gülerek olur dedi bir anda dönüp adamları bastık. Herifçileri aldık, sonra ben well done fireeent diyip Fransıza da aldım. Adam çığlık çığlığa "betreyaaal!" diye yerde bağırırken kaçtım oradan, bir süre koşup rogueluktan çıktığım saniye köşeyi döndüm baktım 3 Rus var, "i wanna be friend! mother russia, please comrade, davay davay, kurwa!" diye kombolayınca adamlar "okey cast şatuuup fireent" dedi ve gruba aldılar, tekim diye arkamdan kovalayan tiplere bir anda yanıma aldığım 4 rusla birlikte daldık ki içimden çığlıklar atıyordum. Sonra ruslarla biraz ilerideki checkpointin yanında vedalaşarak kaos ve gözyaşı dolu sunucudan ayrıldım. Kim derdi ki Ruslarla bir gün bir online oyunda dost olacağız.

İşte bu yüzden bırakamıyorum oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok adisin. Ama DZ nin mantığını çözen nadir adamlardansın. Biz ya yazık, tek geziyo baksana falan diye vicdan yapıyoruz. Aynı adam acıma yetime misali, dönüp bizi vuruyo adssfs.

Gördüm oyunda seni, boşumda ama giremedim şu lanet elektronik sigara işimi halledeiyorum. Bilseydim gelirdim ahahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...