Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

lexington.

randomlarla/pug bile 10dk'da akarsınız
full dmg-kalkan boost açın
10dk'da iki kez doluyor zaten
240 phoenix 2 saatte yaparsın molalı.

dışarda moblar
x3 round (roof)
x3 round (basement)
x3 round (event center, boss)

glitchsiz daha kolayı yok veya DZ'de boss öldüreceksin.

4 parça striker düştü. chest piece'de reckless'ı kullanmıyorum, silah crit dmg ve kill'e heal atıyor vs.
203 / 70 / 21 şu an build.
smart cover + pulse ile 400k dps hayal değil artık

__

incursion'da ortada durursanız kolay.
oyun hala buglı baya: double revive bile fixlenmedi...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beni gıcık edem şey şu. DZ de takıalcaksın peki tamam. ama adam zaten glitch ile kasmış kendisini bir güezel. ben safım jack of all trades buildim ile geziyorum dz de elime beynime verip duruyorlar. Kime invite atsam patide kabul de etmiyor benim saatimde online ken. Biraz sıkılmaya başladım açıkcası. Oyunun atmosferi şahane benim en büyük oynama sebebim bu ama, yani bi ultramarine ile onayabilicem sanırm.

utramarinus demişken, siz her akşam dz de takılıyorsanız ya benide aranıza alın lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Sen gene iyisin, ben en son betayi oynadim sonra ulke disina ciktim is icin..3 yildir bekledikten sonra, daha hala vaktim olmadi, 2 hafta sonra ancak oynayabilecegim. Yazilanlara gore tahmin dogru cikti gibi 2-3 haftada oyun kurutuldu hehe.

Neyse dark souls 3 cikti en azindan ve totalwar var ufukta, W3 expansionda bonus.. Division icin yazik olan o ilk trailerda verdikleri gaza oldu.

Casual modda 15-20 saat gameplay verse gene raziyim, hic endgame grind hevesim kalmadi daha oynamadan.
Sosyal ağlarda paylaş

mono dün gene seni andım ya hayıflandım kaçırdın onca aksiyonu diye. en çok da sen oynamak istemiştin üstelik. neyse gene oynanıyor ama 2 haftaya gene kuruyabilir ehu. ben şahsen ayda bir gear reset atarlarsa bırakacağım. tam aksiyona girecek kadar item yapıyoruz millet aksiyon yapmıyor, sonra hadi tekrar sıfırdan item topla. wow ve diablo'daki cycle'ın 5 kat filan hızlandırılmış hali gibi, tam bir ayda sildiler best gear'ı mayıs'ta da bakacağım gene aynıysa senle de bir oynarım sonra yeni ufuklara. dün beynim sulandı para toplarken.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de hiç girmedim yeni update sonrası. 220k dps var ama skill point 13 fln gibi düşüktü ona göre.

eksik adam olursa çağırabilirsiniz. freelance çalışıyorum bu aralar o yüzden gece gündüz pc başındayım yani öğlen 12 ile gec 4 arası her saatte müsaitim =) steam: erdigoc uplay: DrkF
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...