Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Vagonla mediah da ticaret yapacak duruma geldim yormadan kendini baya iyi para yapıyor, bi tur yapıyorum 1 milyon cepte.

Rota hazır zaten basıyorum gidiyor 5-10 clik sadece başka işlerle uğradıyorum arada, mob kesmenin yorgunluğu yok hiç

İyiymiş yani hep diyoduk ya mob kesmek daha iyi para kazandıyor değilmiş.

Bir de özel mallar gelcekmiş kraliyet yükleri mi ne asıl onlar kazadırıyomul onlar gelmedi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Mediah da zaten 5-10 yer var isimler aklımda değil bakmam lazım, bi tür yap anlarsın zaten.

Tarif le altınova arası yerler, bi kere pazarlık edip sadece 1 taşımada 300k falan götürdüm.

Bügün daha kapsamlı bakacam olaya yeni girdim oraya ama beklediğimden çok iyi çıktı.

En az bi zanatkar 6 olman lazım ama taşıyamazsın yoksa asıl para edenleri
Sosyal ağlarda paylaş

Abi işiniz gücünüz varsa ve hayatınızda yapmanız gerekn önemli işler varsa bu oyundan uzak durun. Günde 20 saat bile oynasanız bitmiyor yapacaklarınız. Ama zaten 2 - 3 ay boşum ve yapacak bir şeyim yok diyorsanız bu oyun tam sizin için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bitmemesi nasıl sorun oluyor anlamadım. Bitmesin zaten içerik daha iyi. Oyun casual oyuncular içinde gayet yeterli bir oyun bence. Biraz oyun tarzıyla ilgili. Herşeyde competitive olup sıralamya oynamak gibi bi hırsınız yoksa her türlü zevk alırsınız. Benim arkadaşım 1 aydır oynuyor daha 50 olmadı. Pazar günleri dışında günde maksimum 2-2,5 saat giriyor. Ticaretini falan yapıyor, denk gelirse ferride katılıyor çıkıyor. Ama bırakmak gibi bir niyetide yok. Ortamda olunca akıyor oyun resmen.

Bu serverına içerik aşırı hızlı geliyor ya. Hiç böyle olacağını düşünmemiştim. Awakening classları için Eu serverında süründürmüşlerdi ay ay. Oyun ne ara çıktı, ne ara awakiningi duyurdular yetişemedim resmen burada. Ha baya memnunum bu durumdan o ayrı. Güzel gidiyor bakalım. Korktuğum gibi olmadı hiç bu server. Baya eğleniyorum hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle 1 arkadaşınla beraber takılabileceğin bi yapısı varmı oyunun, ne biliyim ev yapıyomuşun falan, o evi mesela beraber inşaa etmek gibi durumlar varmı. Dungeon raid vs olaylar varmı nasıl bi oyun lan başlayım diyorum diyorum hiç bişey bilmediğim için cesaret edemiyorum. başlarsam bana yardım edermisiniz elimden tutarmısınız. öyle günde 1-1,5 saat takılmaca olacak benimki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ev olayı uzun soluklu değil, raid değil world bosslar var günde 2 kere çıkıyor herkes katılabiliyor.

Tek düze MMo'lardan farklı benim hoşuma gitti, sen nasıl olur tek başına yada arkadaşınla bilmiyorum.

Tek kötü yani tam bir MENA(ortadoğu server'i) olması, engelle engele bitmiyolar chatı kapatıyosun sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

heidel sv'deyim. şu imp madeninin orya geldim mal mal madenci yaratıkları kesiyorum. Görevlere giderkenki yol çizgiside kayboldu. Görevde yapamıyorum. Bir sürü özellik var oyunda ve geldim orda tıkantım. Biri el atsın çeksin beni yanına, benide aranıza alın, beni yanlız bırakmayın. Lan bi eşşeğim var binemedim bile
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...