Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

akirafes said:

NEdense crafting pek ilgi duyan yok veya yapımı zor herhalde. Auction crafting item yoksunluğu yaşıyor.

Oyunda var öyle bir dengesizlik ama oyundan değil oyunculardan kaynaklanıyor.

herkes yaratık kesiyor, istediği bir şey olursa kendine yapıyor Auction da satmakla uğraşmıyor, yaratık kesip para kazanmak varken hiç uğraşmıyor.

Ama actiona bir şey koy saniyesinde satılıyor, talep aşırı fazla ürettiğin şeye o da güzel

ben yapacam zamanla güzel bi ticaretle para kazama olayı
Sosyal ağlarda paylaş

sadece crafting item değil resource konusunda da bayağı kıtlık var şu an. eğer bi görev 20 corn istemişse markette corn falan bulunmuyor. görevin biri gold istiyor, pazarda falan bulunmuyor. görev de tırt bişey ödülü falan yok gibi ama bişeyin pre-sidir, gider bi proccessing knowledge questini kitler diye kasıyorum.

netteki guidelara da dikkat etmek gerekiyor, oyunun sürümleri arasında fark oluyor, at çiftleştirmede var mesela. lvl29 2 t4 at çiftleştirdim, foalı t4 verince oyun bozuldu sandım, değilmiş tabi, bahtsızmışım. kullandığım formul eu/na sürümü içinmiş.

oyun kendi hızında yarışmadan oynayınca çok zevkli, life skiller falan güzel zaman harcatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ciflestirme bambaşka entrasan para ile aldığın iki pet kedi köğek bile çiftleştiriyorsun. daha iyi nesil elde ediyorsun. Daha hızlı dökülen paraları topluyor. Dogadan vahşi at yakalıyorsun bunlar daha kaliteli daha nitelikle oluyor bunlarla breeding yaptın mı garanti daha kaliteli at elde etmenin yanında bir de nadir desenler renkler mutasyonlar elde ediyorsun. Millet denizde ferry lerle geziyo daha dandik bir botum bile yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarda da yazdım bir quest 'bronz çapa' istiyor yapmak için bir çifliğin bağlantı yolu açılacak önemli, bakır ve kalay lazım.

Bakır kolay, kalaya baktım sadece işcilere çıkara biliyorsun kendi toplayamıyosun ve bağlantısı çok uzak bir nokta.

Yapınca koy auction na peynir ekmek gibi satılır.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

hiç bişi anlamadım ben bu oyundan sfsfd kara bişi şunu yap bunu yap diyor yapıyorum trading fishing cooking birsürü şey bahsedio nasıl yapılır diye idiot friendly bi tutosu yok beceremedim sdf

benden geçmiş böyle oyunlar demekki :(

Çok detay var. Bam bam bam bi oyum değil. Sen wow classic i bekle. Beraber takiliriz ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizceniz varsa oyunu ingilizce oynayın, çok kaynak var anlatan. dulfy, foundry vs. birsürü gizli combolar var combat skillerle ilgili onlar youtubedan falan bulunuyor.

sadece işçinin çıkardığı maden yok galiba, kalay tin miydi? nehir kenarındaki bişeylerden çıkıyordu o da.

şu adreste atları çiftleştirince sonuç ve ihtimaller var yakaladığınız atları yükseltirken levelini ayarlamak için. sağ üstteki sayıyı 9 yapın yalnız, bizim sürümün tieri o.

http://www.somethinglovely.net/bdo/horses/

edit. buldum. Bryophyte diye bi taş var, ondan çıkıyor kalay. Türkçesini ne yaptılar bilmiyorum ama Glish civarında olacaktı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...