Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

ben afk fishinge bırakıyorum valla baya temiz para kazandım. ama balıktan değil, denizden bi kristal bişey var çıkan, onu marketplace'de 700k silvera falan satıyosun asd

Ayrıca Heidel'de online'ım şekerlerim. Ya PM atın ya da Server chat'inden falan yazın, guild invite atayım.

Family Name: YourMom
Char. Name: Xenocide

artık hangisine pm atılıyosa
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes action takılıyor hoşuna gitmiş, ben quest ve meslekleri geliştirmeye ağırlık verdim hoşuma gitti.

Zaten quest yaparken secenek var sadece savaş queslerini göster diye hiç bulaşmıyosun yardırıp gidiyosun, nasıl gelişmek istersen sana bırakmışlar.

Ama bir sürü güzel olay ve item quest gidişatında çıkıyor bana göre
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben area cı adamım dağıtırım. Witch akıyor sanki diablo oynuyorum. bu kadar güzel bir grinding görmedim. Aslında hep para kasarak oynarım direk Level kasar paraya yönelirim. oyunun anladığım kadarı ile ticaret yonu muazam gelişmiş tam bir pasif gelir yaratma oyunu. Faka player to player ticaret yasaklanmış auctiona low ve high limit getirilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

ust baş olayı ise dehşet Level sınırı yok aldığın kıyafetlerle alt ları inanılmaz hızlı kasabirsin gordugum kadar ile. bana sanki anarchy online da buff için millete yalvardıgım tiplediğim zamanları hatırlattı. maden kazıyorsun o bile acaip bir zevk neyse fazla yazmıyayım. Topladıgın malları 10x ettiği yer mesela pvp bölgesi. Çok ilginç şeyler katmışlar oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...