Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Portishead

Random-Man

Öne çıkan mesajlar

aphex twinde tavsiyemndir
turkiyede cdsini zor bulursun vur kendini kazaaya derim
artı rradioheadın portis heade (yada aphex twin'e*) cok benzeyen kida + amnesiac albumunu tavsiye ederim hiç dinlemediysen daa önce...

*grup yaptıı bi interviyuv da albumu yuaparkene komoplşe aphex twinden esinlendik paso onu dinledik didi
ayrıca phex twine bu iletildiinde resmen beni taklit etmiş köftehorlar replii alındı[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:
Delanoresse, Avril Lavigne hakkında 01 Eylül 2002 22:59 tarihinde demiş ki:
her eve bi tane alip oksayip minciklayasi geliyo insanin.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendersever, 31 May 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
aphex twinde tavsiyemndir
turkiyede cdsini zor bulursun vur kendini kazaaya derim
artı rradioheadın portis heade (yada aphex twin'e*) cok benzeyen kida + amnesiac albumunu tavsiye ederim hiç dinlemediysen daa önce...

*grup yaptıı bi interviyuv da albumu yuaparkene komoplşe aphex twinden esinlendik paso onu dinledik didi
ayrıca phex twine bu iletildiinde resmen beni taklit etmiş köftehorlar replii alındı[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:

öylesine hak veriyorum kii öyle böyle diil.[hline]Ben akıllıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

hah aldım gazı devam
radiohead hakkında bi iki bilgi:
-Radiohead'ın türkçe şarkı sözleri
-Yeni albumleri 26 haziranda piyasada.kazaa nimetinden faydalanan biri olarak i will/myxamatosis/there there/where i end you begin favoriilerim

ayrıca pink floyd -set the controls for the heart of the sun
-remember a day
-see emily play
-shine on crazy diamond (pt.1-2)de gzldir
baş aarıarına sebep olur

edit=link yanış olmuştu[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:

[Bu mesaj Kendersever tarafından 31 May 2003 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aha!görev beni çaardı

kesinlikle dedikleri gibi gitar aarlıklı parçalar,ama efekt olayının doruklarında oldukları için şahsen amnesiacda ayırt etmiyorum
dediim gibi yeni albumden myxomatosis ve there there (klibi yayınlanıyo) dikkat çekici parçalar...
kapağı ise benden araklamışlar :) eeğer bi grup kurup album cıkarcak adam olsaydı etrafımda kapaa öyle bişi istiodum.
ayrıca ben şarkıların şu an kazaada olan,arrange edilmemiş verrsiyonlarını dinledim..şu halleri uçurmaya yetio,son halleri için içimden bi ses "albumu alma 2.gunu elini şakaana kor hangi uyuşturucudan alsam bugun die dusunursun sonunda " dio[hline]yüce allahım noolurdu sanki etrafıma bi iki taneböyleveşu şekil insan serpiştireydin?
ayrıca:

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
ay ay triphop ve türevleri süperdir zati. imogen heap diyorum bi de. çok güzel sesi var bu hanfedinin (Frou Frou grubun adı, imogen bayanın) daha bi electro pop soundu var ama güzeldir tabüü..

son bir haftadır da düzenli Anggun dinleyip dağılıyorum ben. I'll be alright mı desem, undress me me desem, cesse la pluie mi desem, life on mars cover ı mı desem.. (yok ama bu pek triphop değil ama siz yine de dinleyi bana hak vericeksiniz.)

dur dur gitmeden sesiyle ruh kıran bir hanımı daha anayım; Loreena McKennit bir de Lisa hannigan (yok bunlar da değil triphop ama bir dinleyin ve parçalara ayrılın)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...