Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara metrosunda öpüşme eylemi

benhakimimmasumbey

Öne çıkan mesajlar

sen cidden tuhaf bi insansın ya.bak gerçekten diyorum.bi yorumun var "bi türk olarak istiklal marşı okunurken ayağa kalkmaktan gurur duyarım" diye bi postun var "türk olmaktan utanıyorum " diye.
hala benim ülke düzenini bozduğumu iddia etmen de ayrı bi olay. ben rızkımın peşinde koşuyorum sen gelmişsin beni "senin gibiler yüzünden daha iyi şartlarda yaşayamıyorum" diye azarlıyosun.benim almanyaya gidip rahat rahat bira yudumlamaktan daha büyük dertlerim var belki ama umrunda değil varsa yoksa "sizin gibiler yüzünden" muhabbeti. gerçekten yeter sıktı bu muhabbet.istiyorsan buyur son mesaj atan olmak için yaz bişiler ben bıktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

bi insan bi forumda 50 defa "türklerden türkiyeden utanıyorum hepiniz ülkeyi şu hale getirdiniz hepiniz şakirtsiniz benim gibi üstün insan değilsiniz" derse

öncelikle forumdaki şu eziklik kompleksinin üstesinden gelmek lazım. kim ne dışa vurum yapsa direk birileri bu komplekse kaptırıyor kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

"Metro çalışanlarının bağlı olduğu Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Ulaşım ve Doğalgaz Hizmetleri Proje Taahhüt Sanayi Ticaret A.Ş. (BUGSAŞ) Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, tepki çeken anonsla ilgili olarak, "Genelde böyle bir anons şeklimiz yok. El ele tutuşanı geçin, çok afedersiniz öpüşenleri bile uyarmıyoruz. Sadece el ele tutuşma değil, daha aşırıdır" demişti. (Şevket Yaman/Milliyet)"

bu amcaya bukkake videosu atıyım dur sen..

adam öpüşme eylemini geçmiş artık kelimeden bile küfürden bağseder gibi af dilemiş ya.gülsemmi sinirlensemmi bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

dün o saatlerde kız arkadaşımla birlikte arabayla o taraftan kızılaya geçiyorduk, kalabalığı ve polisleri gördük, kameralar basın açıklaması şeklinde bir durum vardı. trafik akışkan bir durumda olduğu için duramadım. demek buymuş katılım azdı benim gördüğüm kadarıyla :D
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

"Metro çalışanlarının bağlı olduğu Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkent Ulaşım ve Doğalgaz Hizmetleri Proje Taahhüt Sanayi Ticaret A.Ş. (BUGSAŞ) Genel Müdürü Ruhi Kurnaz, tepki çeken anonsla ilgili olarak, "Genelde böyle bir anons şeklimiz yok. El ele tutuşanı geçin, çok afedersiniz öpüşenleri bile uyarmıyoruz. Sadece el ele tutuşma değil, daha aşırıdır" demişti. (Şevket Yaman/Milliyet)"

bu amcaya bukkake videosu atıyım dur sen..

Böyle adamlar sporla falan ürüyor herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

lemuria said:

sevgilimle katılacağız =]

yalnız, biri de arkaya tarkan'dan şımarık koyarsa aşırı eğlenceli olur

ltgb lgbt eventa sevgilimle katılacağız diye patiye yazmakta iyiymiş, ben bilmiyordum aramızda böyle arkadaşlar olduğunu :D

gay demeye çalışmış bana. ehi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ülkede her ne kadar şu aralar tam zıttı örnekler çoğunlukta olsa da teoride hala düşünce özgürlüğü var. dolayısıyla kimsenin yazdığına ettiğine karışmamak gerekir. Ha, düşünce yapısı hastalıklı, vizyonu kıt, bakış açısı dar, ve tahminen pek parlak bir insan da değil kendisi. Ama bir şekilde yazmayı sökmüş. Yazısında bir kitabı bile okuyabilecek kıvama geldiğini gururla belirttiğine ve kitabın ismini bile yazarak bunu kanıtlama çabasına girdiğine göre okuması da var demek ki. Daha yetmezmiş gibi sağdan soldan köşe yazarlarından görüp özenmiş, alakasız gibi gözüken konuları birbirine bağlayarak ardarda cümlelerle sağlı sollu farklı tip ifade tarzlarını sıralayarak falan yazmaya da çalışmış kalemi döndüğünce. Ha, henüz okuma yazma seviyesi köşe yazarı olacak seviyede değil, o pırıltı eksik. Anlam bütünlüğü yok, yazı hem anlamsal hem de yapısal olarak kopuk kopuk gidiyor, daha fiillerin zamanlarını bile düzgün ve uyumlu kullanamıyor, ama sonuçta bu işlerden anlamayan bir yazı işleri müdürüne kendini kabul ettirmeyi başarmış. Yazımı ortaokul kompozisyonu kalitesini aşamasa da düşünce yapısı olarak falan bir yakınlık gördü heralde müdür, yaza yaza elbet bir gün onları da biraz düzeltir diyip işe almış. E yazacak haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...