Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ayakta sivilce gibi ufak şişikler ?

Sir.Enis

Öne çıkan mesajlar

Akhlaur said:

Doktorların genelde bu konularda fikirleri oluyor kardeş.

Fistan said:

sakın doktora gitme
ayak ve ellerini kesebilir

doktora gidecem zaten ama pek vaktim yok bu ara o yüzden bir sorayım dedim canlarım benim troll olmayın herşeye lütfen.

@seagle bulaşıcı olabilir mi ? yada vücudumda yayılabilir mi bi fikrin var mı
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Doktora gitmezsen 1 yil gecmez o soyleyeyim. Cok pis biseydir, benim el parmak aralarimda cikmisti ilkokuldayken. Kasiniyordu kalem tutamiyordum, parmaklar acik geziyordum.

bende de çıkıyor el parmaklarımın arasında arada bir.bazen uzun sürüyor da geçen yine çıktı 1-2 hafta sonra falan geçti.İnternetten araştırdıydım da önemli bir şey değilmiş fazla önemsemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Sir.Enis said:
@seagle bulaşıcı olabilir mi ? yada vücudumda yayılabilir mi bi fikrin var mı

eğer siğilse, bulaşmasını bilemeyeceğim de vücutta yayılıyor kesinlikle. benim küçükken ayaklarımda vardı 2-3 tane, sonra bütün el parmak eklemlerimde çıktı sırayla fksjdsdf. doktora gittim ilaç verdi bi işe yaramadı. sonra başka bi doktora gittim kadın direk hepsini kesti ilaçladı yolladı beni, 10 senedir bir daha da çıkmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bir nevi cilt hastaligi. Annemde vardi aynisi, senelerce cekti hala da cekiyor sanirim. Mantar midir yoksa strese bagli egzama turu bisey midir emin degilim ama iyi bisey degil.

Delme zira bulasici diye biliyorum, En guzeli vakit kaybetmeden bi doktora gorun zira biraz daha artarsa yuruyemeyeceksin ustune basamayacagindan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...