Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternet işleri için destek verecek arıyorum, bilgisi olan?

Xoo

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

Web sitem için hergün eklenen yazılara bakıp kurallara uyuyorsa onaylayıp yayınlanmasına izin vericek ve ayrıca gelen maillerin yoğunluğuna göre maillerede cevap yazma işi ile ilgilenebilecek birini arıyorum. Bu işler genelde nasıl oluyor? home-office olacağını düşünüyorum fakat sürekli ve maaşlı olacaktır heralde ve sürekliliği sağlayabilecek birinin olması önemli. Ben yetişemediğim için bana bu tarz işlerde yardım edicek birini arıyorum, -belki uzun vadede telefona bakma işleriylede ilgilenebilir ama çok gerekli değil- fakat nasıl olacağına dair hiçbir fikrim yok. Kaç paraya hangi sistemle oluyor beni bilgilendirebilecek, fikri olan biri var mı?

Ayrıca hazır sormuşken, bir kişininde ona vereceğim telefon numaralarını arayarak gerekirse telefon ile görüşme yapmasını talep edebilirim, yukarda bahsettiğim kişi bu işlerin hepsini yapabilirse en güzeli, ama bu kişi kim olur hiç bilmiyorum, bu konudada bilgi almak istiyorum amatör olduğum ve bu forumu yıllardır kullandığım için konuyu buraya açmayı uygun gördüm yardımcı olabilirseniz ne güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...