Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CİMRİ - Moliere (Ekmek Arası Tiyatro sunar) (ben oynuyorum lan bunda)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

http://r1305.hizliresim.com/19/h/n2w7d.jpg

öncelikle sevgili kurumsal pazarlamamızın bize layık gördüğü afiş için kulaklarını çınlatmayı bir borç bilirim

Kısaca;
Yer: Akatlar Kültür Merkezi - Akatlar
Tarih. 23 Mayıs Perşembe saat 19:30 (bu daha ziyade şirkete oynanacak oyun ama illaki yer olur gelmek isteyene)
24 Mayıs Cuma saat 20:30
Ücret: ücretsiz ama dileyenler gönlünden ne koparsa bağışta bulunabilir, geçen sene de aynı şekilde bir eğitim vakfı için para toplamıştık

Adana'da olanlar da 1 Haziran c.tesi günü Adana Devlet Tiyatrosu sahnesinde oyunu izleyebilirler.

Afişte görebileceğiniz gibi bildiğin oynuyorum oyunda öyle az replik de değil 4 sahnem var ahahsdf

neyse efendim izlemeye bekleriz

sevgiler

Aksigorta Ekmek Arası Tiyatro Kulübü
Sosyal ağlarda paylaş

Gwindon da tam başarısız ikinci sınıf oyuncu. Hangi diziye girse yayından kalkıyor, hangi projeye el atsa kurutuyor falan. Babacuma bakıyorsun, başarılarla yürüttüğü profesyonel iş hayatına ek olarak bir de sanatçı kişiliğini aktörlüğüyle ortaya koyuyor ve her repliğiyle seyircinin gönlünü fethediyor.

Gwindon senin için yeterince geç değil panpa, hala sanayide çırak olabilirsin. Oyuculuğu öğrenememişsin zaten, bir meslek edinebilmek için kafanda hala yeterli boş alan mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...