Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TI 3 Canlı Türkçe Sunum

okibye

Öne çıkan mesajlar

Yayın kalitesiz göründü bana. Bu yüzden birşeyler söylemek istedim. Kişisel görüş olduğundan, yorumumu eleştirmek yerine iplemeseniz çok daha makbule geçer.

Az önce yayın maç arası yüzünden araya girdi. Müzik yayını sırasında birisi kaptı mikrofonu "ALOOOOOOO SESİM GELEYORRRRMUUU" dedi.

Yayın sırasında, ses kalitesi zayıf geldi bana. Sesleri sonuna kadar dayadım ancak öyle duyabildim arkadaşları (obs kullanıyorsanız audio bölümünde sesi düzeltme var. biraz daha kaliteli oluyor)

Görüntü içinde olabiliyorsa eğer, 480 alternatifi de olsa güzel olur. İsteyen 700 izlesin isteyen 480 izlesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Yayın kalitesiz göründü bana. Bu yüzden birşeyler söylemek istedim. Kişisel görüş olduğundan, yorumumu eleştirmek yerine iplemeseniz çok daha makbule geçer.

Az önce yayın maç arası yüzünden araya girdi. Müzik yayını sırasında birisi kaptı mikrofonu "ALOOOOOOO SESİM GELEYORRRRMUUU" dedi.

Yayın sırasında, ses kalitesi zayıf geldi bana. Sesleri sonuna kadar dayadım ancak öyle duyabildim arkadaşları (obs kullanıyorsanız audio bölümünde sesi düzeltme var. biraz daha kaliteli oluyor)

Görüntü içinde olabiliyorsa eğer, 480 alternatifi de olsa güzel olur. İsteyen 700 izlesin isteyen 480 izlesin.

videoyun isimli türkiyenin en büyük lets play videoları yapan kanaldan bir insandı o yayına katılan :D biraz kaliteyi düşürdü. co casterdan ziyade muhabbete gelmiş gibi oldu. ama genelde daha kaliteli işler yapmaya çalışıyorum. yani ciddiyeti korumaya çalışıyorum :D ses kalitesi konusunda şuana kadar aldığım ilk eleştri gerçekten audio kısmına da baktım pek bir seçenek göremedim açıkçası.
bir ALOĞ SESİM GELİYOR MU hödüklüğünden dolayı koca saatlerce süren yayın da çöpe atılamaz heralde :D
bugün yine sunucam maçları. beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

jahrein burdan deil mi?

bi de adamın oyunu çöktü demin sdfs
obs bazen öyle şeyler yapıyor ama kalite olarak xsplitten kat kat güzel bir program. bir de dota2nin beta olması durumu mevcut. çok nadiren oyunun çökmesi gibi bir durum oluyor ama büyük de bir sıkıntı değil ya :D tobi wan'da bile çöküyor bazen 400 dolarlık yıllık lisansı olan broadcast programları kullanmasına rağmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...