Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden Eve Online?

DareJedi

Öne çıkan mesajlar

Moss said:

Lanet olsun bu oyuna basladigim gune diyorum :)o

gecen bır yerde yazmısdım tekrar edeyım,
Eve devasa buyuklukde, oyuncular bır cok seye hukmetmesı ve karakterlerın bu yönde gelısmelerı gercek dunya gıbı ve karakterlerde zamanla aileden bırı gıbı oluyo sonuc ıtıbarı ıle pasıfde olsa aktıfde olsa bırakamıyo fakat benım gıbı ban yemıslerde forum kenarlarında yazılar yazar,haa alamazmıydık bır char ALIRDIK ama hıc bır zaman usturanın yerını tutmazlardı bunu ıngılızkemal sattık dan 1-2 sene sonra fark ettım hatta gerı almak ıcın adama maıl bıle attım ama adam vermedı.
Sonuç ıtıbarı ıle ben ban yedım zorakide olsa bu bagımlılıkdan kurtuldum hıc bır zaman hıc bır oyun evenın yerını tutmaz ne dust nede tank fılan fısman hepsı,evede guzel bır anı olarak kalıcak...
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle eve bence şu an sandbox mmo'lar içindeki en kaliteli olanı. Her ne kadar ccp saçma sapan şeyler yapsa da arada, yine de diğer sandbox mmo'lara göre çok daha başarılı. Tek bir shard olması mesela çok güzel bir olay.

Ayrıca oyuncular içinde topluluklar oluşturabilmesi çok önemli. Mesela ben neredeyse 5-6 yıldır beraber oynadığım arkadaşlarımla oynuyorum. Bu, oyuncuların oyuna olan bağlılığını arttırıyor çünkü insanlara grup olarak eğlenebilecekleri bir ortam sağlıyor ve dünyanın her yerinden insanların birbirini tanımasını ve kendi topluluklarını oluşturmasını sağlıyor.

En önemlisi de pvp. Herkese, heryerde saldırma imkanı tanıyor. Ve yine ccp her ne kadar yıllar boyu nerflemeye çalışsa da oyuncunun yeteneğini ve planlama becerilerini ön plana taşıyan bir pvp sistemi var. Bu da küçük ve yetenekli grupların organize olmayan veya düşük yetenekte olan gruplara karşı sayı üstünlüğü ne olursa olsun başarılı olmasını sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şahsen ben bölge tutma olayından dolayı eve online seviyorum sistemler corplar tarafından tutuluyor alliance'lar ise corpların birleşimi ile oluşuyor taraf değiştirenler arada çıkan sansha yada korsanlık yapmaca galaksi çapında derebeylik krallık ve haydutluk anlayışı tarzında bir durum diyelim :D
Sosyal ağlarda paylaş

lan incursion konusuna şiyir yazmıştım koyamadım konu kilitlenmiş bari buraya koyayım...

eve demek kardeşlik demek.
eve demek dostluk demek
0.0 da donmuş cesedini
sahibine iade etmek demek

biz hiç artillrey atmadık
düşmana küfür sallamadık
vurduk localden gf yazdık
capsuleerlığı şanımızla taşıdık

capsuleer gokturk der ki
beltlerde uyuya kalma
intel kanallarına bakmayı unutma
gelirse redler yanına
alırısn eline tengunu sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

eve demek kardeşine en ummadığı anda kazığı atmak demek

kendi ikiz kardeşim vurdu hacı beni bir gün şaka olsun diye katılıyorum buna bak. tüm hardenerları kapalı cerberusuma şaka olsun diye tornado ile ateş etti. öyle şaka mı olur kağıt gibi patladı gemi tek salvo da... evete vet doğru bu...
Sosyal ağlarda paylaş

aldın tengunu çok mu sevindin
beltlere gittin officer ları bekledin
lootları alıp contract eyledin
ah carebear sen bizi mahfettin

op olduğunda ortada yoktun
ne zaman rat var oralara koştun
corpta hep online olmana rağmen
sen hep başka sistemlerde uçtun

aşık-capsuller gokturk der ki
rat yapacaksan pvp corp neyine
npc vurmanın eğlencesi nerede
inşalah THOR TORPEDO yersin gemine
posun şifresini vermeyin kimselere...

sdfmkdslfdsmfdsklf :)
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

aldın tengunu çok mu sevindin
beltlere gittin officer ları bekledin
lootları alıp contract eyledin
ah carebear sen bizi mahfettin

op olduğunda ortada yoktun
ne zaman rat var oralara koştun
corpta hep online olmana rağmen
sen hep başka sistemlerde uçtun

aşık-capsuller gokturk der ki
rat yapacaksan pvp corp neyine
npc vurmanın eğlencesi nerede
inşalah THOR TORPEDO yersin gemine
posun şifresini vermeyin kimselere...

sdfmkdslfdsmfdsklf :)

asdasfas güzel olmuş bu upvote alaydı bastıydım direk
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Ya bırak masalı Göktürk. İki gün sonra Wildstar çıkacak. Direk satarsın Eve'yi.

Mesela ben iki aydır satmış durumdayım The Secret world için ve şimdi sabırsızlıkla Wildstar'ı bekliyorum.

secret world yi değil abi ya. eve den vazgeçemiyorum ben diğerleri hep tadımllık da wildstar ney ya bakim bi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...