Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel Halısaha Maçı v2013.1

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

Tamam gelmeyin o zaman maça. Biz Fb forması giyenler ve yabancı forma giyenler aramızda oynarız.

Gerçekten bu kadar aptalca yorumları nasıl yaptığınıza anlam veremiyorum ya. Bir şekilde organize etmeye çalışıyoruz daha hiç bir bok belli değilken gelip dereağzı yalan diyorsan, sadece köstek olmaya çalışıyorsundur. E durum böyleyse gelme zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Yok iki yıldır oynamıyoruz işte. Bi ayarlayalım kimler gelir diye yoklama çekeyim dedim.

Eski gelenlerden bi facebook grubu kurmuştuk zamanında. Oradan da bir şey çıkartamadık. Bu işlerle ilgilenen güvenç kaptan sallamıyor artık :) e iş bana, ilhan'a falan kaldı. Arada maç alsak eğlenceli olabilir. İlla aboneliğe gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar , 1 senedir düzenli olarak şirket içi halı saha yapıyoruz cuma günleri öyle süper bi oyuncu değilim ama sabit kaleciyim (ekipmanlarım tam) toptanda,tekmeden korkmam direk ayaktaki topa yatar kapanırım (:D cuma dışındaki günlerde istanbul anadolu yakasında yapılırsa maç katılmak isterim :)

Not: Çirkef, kavgacı veya yalancı değilimdir (vücüda temas oldugu halde değmedi out diye yaygara yapmam)
Not 2 : Gazla çalışırım , negatif eleştiriler geldiğinde moralim çöker süzgeçe dönerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...