Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

31 Mayıs Dünya Sigarayı Bırakma Günü

Wacky

Öne çıkan mesajlar

Bugün sigarayı bırakıyorum. Ama son bir kez yüklendim sigaraya doğal olarak.Bir daha içmeyecek olmamı göze alarak.

Gelin bırakın bu zıkkımı bu gün. İçin son bi kez kana kana ama bu günden sonra içmemeye söz verin. Ben içmiycem. Siz de içmeyin.

Sigaranın hiçbir fayda getirmediğini unutmayın. İçmenin ne kadar anlamsız olduğunu ve ömrünüzden götürdüğünü unutmayın. Bir nefesin 50.000 beyin hücresini öldürdüğünü ve milyonlarca kişinin kanser gibi hastalıklarla uğraşmaktan hayatının zehir olduğunu unutmayın.

Kendinize saygı gösterin. Hayatınızın ne kadar değerli olduğunu düşünün ve size verilen bu yaşama hakkını iyi değerlendirin.

Gelin söz verin. "Bir daha ağzıma sürmeyeceğim" diye.

Emin olun ki karlı çıkacaksınız. Hem de bayağı bi karlı çıkacaksınız.

Sonunda hepimiz öleceğiz ne zaman ve neden öldüğümüzün bir anlamı yok gibi düşüncelere kapılabilirsiniz. Fakat en azından sigara gibi boktan bir madde yüzünden ölen salak bir adam/kadın olmak yerine daha bilinçli, hayatın değerini bilen, daha sağlıklı, erdemli, bir insan olarak yaşamayı ve bu şekilde ölmeyi tercih edin.

Bu günün akşamına kadar ne kadar sigara içeceğimin hesabını tutamam belki ama bundan sonra hiç içmeyeceğimi bilmek bana huzur veriyor.

Hepinizi seviyorum ve hepinize değer veriyorum. Lütfen bu çağrıma kulak verin. Kendiniz ve sevdikleriniz için. Yaşayacağınız o güzel günler için.

Sigarayı bırakın.[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

Son gun diye abanirsan daha sonra hic birakamzsin, ictigin her sigara seni birakmamaya biraz daha zorlar. O yuzden zink diye birakacaksin sigarayi agzini surmeyeceksin.[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç başlamamak en iyisi tabi ama bırakanların irades hiç başlamayanlardan daha fazladır bu nedenle onlarıda kutlamak lazım.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar her aldığınız sigara paketiyle yurt dışındaki sigara üreticilerine 1.5 dolar kazandırıyorsunuz üstelik kendinizi ve çok seviyorum dediginiz yakınınızdakileri çok kötü şekilde zehirliyorsunuz. Sonrada aldığınız iki gıdım zevkten mest oluyorsunuz.[hline]Erive Dedayken

Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

BIr de en gicik oldugum sey sigara icmenin onlari yasindan buyuk gosterecegine inananlar, ya da arkadaslara ozenip icenler.

Kesinlikle karaktersiz kisilerdir oyleleri, burda da oyle olan biri varsa kusura bakmasin ama sadece sigara icmenizle arkadas grubu arasina kabul edilme sansiniz varsa karaktersizsinizdir.[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...
Sosyal ağlarda paylaş

Ozenmekle artizlikf arkli, benim dedigim sey ozenmek degil.
Sirf o gruba katilmak ister, sonra da ben sigara iciyorum, cool um, buyugum diye takilirlar.

Yoksa zaten herkes ozenerek basliyo, baska turlu nasil baslicaklar?[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar birşey daha eklemek istiyorum.
sevdiklerinizi göz önüne alarak bırakmayı deneyin.
çünkü onların yanında sigara içtiğiniz zaman, sizden çok onlar etkileniyor ve sizden katkat daha fazla zehirleniyorlar.
zaten sigaranın sevilecek bi yanınında olduğunu zannetmiyorum. var diyen söylesin bana rahatlamaktan başka.
hem leş gibi sanki kahvehane'den çıkmış gibi iğrenç bir koku üstünüze siniyor. 2.sınıf insan muamelesi görüyorsunuz. (görmesenizde ben içtiğim için öyle hissediyorum) hem sigaraya da bakın zam geldi. bir kısa marlboro 2.750.. düşünün artık.. hem kesenize hem sağlığınıza zararlığı. Bırakmak için; "Lam kendimi zehirlemek için onca para veriyorum şu zıkKım için. günde bi paket içsem 2.750'den ayda yapar 82.500milyon.. sigaraya vereceğime başka şeylere harcarım" die düşünebilirsiniz. Sigara içenlerin sayısı azaldıkça, sokakların güzelliğide ortaya çıkacak atılan onca izmarit'lerin azalmasıyla.

Bende kendime söz verdim. Bırakacağım ama bugün değil. Ünv. sınavından sonraki ilk gün bırakıyorum. öyle şartlandım, o günü bekliyorum.
" temiz bir dünya için sizde bir adım atın."[hline]orduma katılın gücünüze güç katın >> >push here<
...........................................................
Hä¥ättä Hër ZäMäñ MùtLùLùğùñ Dørùğùñdä GüLüñmëz,
ßäzëñ §ırF Hä¥ätä GıCıKLıK øL§ùñ dÎë ùÇùRùmùñ Këñärıñdä bÎLë §ıRıtäcäk§ıñ!!
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

4 ay sigara icmeyin
bateri alirsiniz lan kendinize 2. elden

bi de orjinal oyuna apramiz yetmiyo diyosunuz, sigaraya ayda 60 milyon veriyonuz ama (bu icenlere bi atif ti :))[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...

sonra ne oldu ise oldu
u donuslerinde seni bekler oldum
x kisisiyim artik isci problemlerinin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...