Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WCS Europe

_Spartacus_

Öne çıkan mesajlar

valla 5 veya 6 maç izledim bu şekilde kazandıkları ve hatta kaybettiklerini görmedim kullandıkları zaman....

bu arada içine sıçtılar derken, inanılmaz bayık bir oyun stili olduğu için diyorum. hatta yetenek bile gerektirmiyor yani bu stili uygulamak. viper ile colossus çekmek tek yaptıkları.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bu arada içine sıçtılar derken, inanılmaz bayık bir oyun stili olduğu için diyorum. hatta yetenek bile gerektirmiyor yani bu stili uygulamak. viper ile colossus çekmek tek yaptıkları.
Brood Lord - Infestor'dan çok daha fazla yetenek istiyor. Swarm Host'ları geri çekecekken ya da ileri götürecekken döngülerinin bitişine denk getirmek; fungal, abduct, blinding cloud vs. aynı anda etkili bir şekilde kullanmak "f'ye bastım yendim"den çok daha zor. Babyknight biraz daha multitaskingi zorlayacak hareketler yapsaydı hem daha zevkli hem daha çok yetenek isteyen bir karşılaşma olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

valla 5 veya 6 maç izledim bu şekilde kazandıkları ve hatta kaybettiklerini görmedim kullandıkları zaman....

halal noob noob konusuyorsun ondan bahsediyorum bir gaz falan yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Hellbat'e buff gelecek işte, Hellion'ı bile tutamıyor asasddssdsad :D Yahu baybety'nin tutmayan tahminiyle dalga geçmek için kinayeli bir şey yazdım, bu kadar uzun süre devam edeceğini düşünmemiştim :D

Neyse yazık oldu Lucifron'a, son maçta kazanmışken verdi. Main girişini kapatmış olsaydı ve SCV'lerle tamir ederek birkaç saniye kazansaydı 3 tane tank siege mode'a geçip bitirecekti oyunu.

Bende senin sarhoş olduğunu düşünerek paticiği kapatmıştım yeni geldim :P
Sosyal ağlarda paylaş

mvp dimaga maçında mvp harikalar yaratıyor. mvp kaybetti dediğimiz noktada dimaganın kasasında 10k mineral olduğu halde 5-6 tane saldırısını ard arda engelledi ve şu anda maçı kazanmak üzere. Eğer kazanırsa bir mucizeyi gerçekleştirmiş ve bugüne kadar gördüğüm en iyi geridönüşü yapmış olacak. Bence WCS deki en iyi 3 e girebilecek bir maç.

Edit: MVP 300 vs 10.000 minerals ve supply lead dimaga da olmasına rağmen mucizevi bir şekilde maçı aldı. Herkesin izlemesi gereken bir maç. Ne yapın edin tekrarını seyredin derim.

Edit: Bu arada belirtmeyi unutmuşum. "İnsan değilsin a.q. MVP"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...