Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spotify

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

ya ne saçma şey bu konuşunca konuştu diyosunuz. albümü save et diyorum albümlere kaydediyor tamam, birde ayrıca albümdeki bütün şarkıları songs bölümüüne ekliyor. songs dediğin yerde tek tek beğendiğin şarkılar olur albums te beğendiğin albümler olur. yani tüm dünya kullanıyor olmasın şöyle saçmalıklar ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Spotify'ın UX'i hakkaten çok iğrenç. Mal +1. Bi tane de ben ekliyeyim:

Diyelim ki TV'den çalıyorsunuz, telefondan da şarkıları değiştiriyorsunuz. Spotify sürekli sync halinde kaldığı için sanki telefonda da çalıyormuş gibi pil yiyor her seferinde kill etmek zorunda kalıyorum. UX dışında bazı fonksiyonlarda da uygulama çok boktan bunun gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

30 dakika önce, Mal dedi ki:

ya ne saçma şey bu konuşunca konuştu diyosunuz. albümü save et diyorum albümlere kaydediyor tamam, birde ayrıca albümdeki bütün şarkıları songs bölümüüne ekliyor. songs dediğin yerde tek tek beğendiğin şarkılar olur albums te beğendiğin albümler olur. yani tüm dünya kullanıyor olmasın şöyle saçmalıklar ya.

Bu dediğin şey bende olmuyor. Bir şeyi yanlış mı yaptın acaba

Sosyal ağlarda paylaş

yani bazen bi yerden bi playlist açıyorum dolaşıyorum oraya giriyorum buraya çıkıyorum. sonra o an çalan playlistin ne olduğunu bulmama imkan yok. queue ye bakıp sonraki şarkılardan anlayabilirsinde bilmiyorumki o playlistte başka hangi şarkılar vardı bi kullanıcıdan açtım öyle. nasıl olmaz now playing ekranı ortada kocaman album art durur felan.

ha pardon ya. sağ alt köşeden tam ekran yapınca çıkıyordu o. sorun bu işte. tam ekran yaparak ulaşılabilmesi buna saçmalık. ne biliyim ben.

Mal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...