Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boston'da patlama: 3+ ölü, en az 60 yaralı

bliksem

Öne çıkan mesajlar

Daha dün ordaydım copleyden metroya falan bindim. Yarın sınavım olmasa yine oralarda olabilirdim millete iphone flan alcam die ölebilirdim resmen. Bi de yarın celtics-indiana macı var iptal olur mu acaba. Ya da beni iceri alırlar mı türküm diye çok paniğim şuan
Sosyal ağlarda paylaş

cabot said:

Daha dün ordaydım copleyden metroya falan bindim. Yarın sınavım olmasa yine oralarda olabilirdim millete iphone flan alcam die ölebilirdim resmen. Bi de yarın celtics-indiana macı var iptal olur mu acaba. Ya da beni iceri alırlar mı türküm diye çok paniğim şuan

kimlik vs sorarlarsa gösterme direk alırlar.

sakal falanda varsa dahada kötü
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya esmer falan değilim sakal da az bişey var. Normalde ben söyleyene kadar kimse türk oldugumu anlamıo genelde de. Maça falan gidersem orda kimlik falan gösterilir büyük ihtimal ilk ismim de tam bir müslüman ismi kullanmıoyorum ama kimlikte yazıo işte. İptal edilmese de gitmicem galiba tırstım
Sosyal ağlarda paylaş

resimler çok kötü durum kötü yani.
eleman kız arkadaşımıdır nedir ilk resim üzüldüm direkt.
Bana öyle bişi olsa kız arkadaşım filan karım olsun vs. Gider rambo olur bulurum bunu yapanı ÇİĞERLERİNİ SÖKERİM ! Hayattan men ederim o teröristi veya goverment kim sorumluysa işte.

neyse bi dünya savaşı çıksında. nuke ler atılsın bi fallout olsun pompalıları elimize alip çıkalım yollara
Sosyal ağlarda paylaş

cabot said:

maç iptal
said:
@NBAPR: The April 16 game between the Pacers and Celtics at TD Garden has been canceled. The game will not be rescheduled.
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

resimler çok kötü durum kötü yani.
eleman kız arkadaşımıdır nedir ilk resim üzüldüm direkt.
Bana öyle bişi olsa kız arkadaşım filan karım olsun vs. Gider rambo olur bulurum bunu yapanı ÇİĞERLERİNİ SÖKERİM ! Hayattan men ederim o teröristi veya goverment kim sorumluysa işte.

neyse bi dünya savaşı çıksında. nuke ler atılsın bi fallout olsun pompalıları elimize alip çıkalım yollara

korkma bu kafayla kırk sene kız arkadaşın falan olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...