Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne pvp varmış bu oyunda be....

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş ben aynı isimde farklı bir oyunmu oynamışım?

Ko nun pvp si şöyle, ko nun pvp si böyle. Bir anlatıyorlar inanamazsınız. Hiç bir oyunda öyle bir pvp yokmuş.

Kolun yanıyormuş, kafanda ikon çıkıyormuş. Yeni nesil oyunlarda bu yokmuş. Zamanında kralmış, kralın sağ kolumuş, kralın ön koluymuş...

Arkadaş ne oyunmuş beeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
ULAN NE KADAR MAL İNSANMIŞIM BÖYLE BİR OYUNUN KIYMETİNİ BİLMEMİŞİM!. BİLSEYDİM 2013 E KADAR OYNARDIM! bırakmazdım...

Sene olmuş 2013 halen ko muhabbetine denk geliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

sene 2013, ko'cular lol'a geçti kardeş 0.1 milisaniyede 4 skill atıyolarmış ÇOK ZORMUŞ

su gercek lol oyuncusuyum 4 senelik
tr ye gectim abi yok boyle bisey seni dayima kestiririm diye kufur yedim jsjekeskidkd
isin daha fena tarafi adamlar oynamayi bilmiyo ranked gold 2 den eleman mid gidip smite aldi sebebi ise miniona atmakmis <.<
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=Js5jr_OY9N8
oyun çöp olduktan sonra başladıysan birşey diyemeyecem ama 2007'ye kadar oynamıştım ilk çıktığında. deli grind vardı ama p2w değildi. pvpsi döneme göre gayet zevkli bir oyundu. 3 adamdan biri yabancıydı zaten. türk oyunu derler ama her zaman yabancılar domine etmiştir şu oyunu. adamlardaki birlik, düzen, profesyonellik, istikrar falan bizde hak getire zaten bu yüzden türk guildlerinden hiç hazetmem
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Myshkin said:

9 yıl önce daha wow falan çıkmamışken fena değildi pvpsi

this.

oyun dönemine göre fena değildi. item, karakter geliştirme, quest vs. olarak sığ bir oyundu ama keyifliydi. bizdeki kötü algısı leş türk community sayesinde oldu.

2005 te oynarken haftada 2 gün mü ne olan savaş ve peşine karşı realm ı işgal etme/edilme olayından aldığım zevki çok az oyundan aldım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...