Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigarayı bırakıyorum

Memphis7

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Tam 24 saat oldu.

Şuan nescafe içiyorum, yanında da paket duruyor.

Ne keyifli lan kendine işkence yapmak.

Onu yapmak cidden keyifli de dikkat et ben bırakmaya çalıştığım bir süreçte sürekli yapıyordum böyle şeyler. Artık bokunu çıkarmıştım sigarayı ağzıma koyup tekrar pakete filan koyuyordum ve malesef böyle zamanlarda birinde elimde çakmakla da oynuyordum olan oldu.. ve tekrar başlamış bulundum. O yüzden o yanında duran paketin boş olmasına dikkat et.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Tam 24 saat oldu.

Ben de böyle kendime işkence çektirerek bırakmıştım. Başka türlüsü kalıcı olmaz zaten, zor koşullar altında içmeyince hiç canın istemiyor bir yerden sonra. 2 hafta dev çile ama bu şekilde, sadece gerçek erkekler o 2 haftayı atlatacak iradeye sahiptir.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

sipeyskeyk said:

Tam 24 saat oldu.

Ben de böyle kendime işkence çektirerek bırakmıştım. Başka türlüsü kalıcı olmaz zaten, zor koşullar altında içmeyince hiç canın istemiyor bir yerden sonra. 2 hafta dev çile ama bu şekilde, sadece gerçek erkekler o 2 haftayı atlatacak iradeye sahiptir.
Ağzına sıçayım senin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sigarayı savunan var şaka gibi.

geçenlerde kocasından dayak yiyen kadınlar ile ilgili bir şey okumuştum. bir süre sonra psikoloji bozulduğundan hatalı olduklarını, kocaları onları hakettiği için dövdüklerini düşünüyormuş çoğu. bu sebeple yardım arayan çok değilmiş.

nedense aklıma bu geldi sigara içip savunanları görünce.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...