Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi bakın...

Samet

Öne çıkan mesajlar

said:
Samet, 06 Şubat 2003 21:00 tarihinde demiş ki:
Yaw arkadaşlar benim şöle bi sorunum var..Bi sürü yerden onlarca accountum var ve bir insan olarak bunların hepsini aklımda tutmam imkansız..Bunu fazla ram yemeden yapan ve fazla büyük olmayan bi program var mı?Gir notepad'e yaz demeyin lütfen...[hline]Mekteb-i SultaniJoin The Elven Army

Programın tam olarak ne yapmasını istiyorsun ki??
Sosyal ağlarda paylaş

RogueNoir iyi saol da bunu zaten biliom.Mesela yahooya girdin tamam iyi hoş şifre sormadan açıldı..İyi de ya peki benim yahooda bikaç tane acoountum varsa..Sanırım senin bahsettiğin özellik bi sitedeki 1 account için geçerli..Yaw basit bi program sadece bişi yazdığım zaman ona girdiğim bilgileri gösterecek bana yawss bu kadar..[hline]Mekteb-i SultaniJoin The Elven Army
Sosyal ağlarda paylaş

kendiliğinden açıldı dediğin yahoonun özelliği.

accountu değil de, boşlukları hatırlıyor windows..

mesela yahoo da 3-5 accountun + herbirinin şifresi ayrı ayrı ezberletebilirsin. (tabii yahoo da olmuyor da, hotmailde kesin olur)

ya da forumlara üye olurken, icqnü, telefonunu, sen istediğin zaman, otomatik girer.

yani, boşluğa tıklarsın, icq numaranı seçersin. o boşluka otomatik sekilde icq numaranı yazar. ne demek istediğimi anladın mı?

hotmailde, account adını seç. seçtiğinde aşşada şifren girilmiş vaziyette olur.[hline]So many jobs, so little time.
Sosyal ağlarda paylaş

gator kullanıyodum ben de bi aralar da spyware salıyodu o sanırım

[Edit: Notepad'i tavsiye ederim :) ][hline] "LSD, commonly referred to as "acid," was discovered in 1938 when a chemist working for Sandoz in Switzerland synthesized the drug."
Sazanlar: Bu taraftan..

Her gün bir tık sağlığa iyi gelir..

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 07 Şubat 2003 17:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İyi pekela notepad kullandımı varsayalım ben bu pcyi ablamla beraber kullanıyom o açtı her bişeyimi biliyor nereye üye olduumu vs. herşeyi anlayın işte..Notepad'e nasıl şifre koycam madem.Demek istediğimi anlıyor musunuz?Tek bi şifreyi aklımda tutarak diğer hepsine ulaşabilmek diyeiliriz buna..Neyse yardımlarınız için yine de saolun..[hline]Mekteb-i SultaniJoin The Elven Army
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...