Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banished

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ev yaparken, 2 adult için bir ev yapın. Ev sayısını arttırırsanız diğer evlerde çift olmamış adultlar aile olup kendi içlerinde üremeye başlıyorlar.
Başlarken de ilk etapta yiyeceğe yatırım yapmak çok fayda sağlıyor. Fishing, hunting ve gathering ile çok çeşit yiyecek sağlarsanız hem yemek problemi olmuyor hem de sağlık ve mutluluk düşmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Divin said:

Ev yaparken, 2 adult için bir ev yapın. Ev sayısını arttırırsanız diğer evlerde çift olmamış adultlar aile olup kendi içlerinde üremeye başlıyorlar.

ha ben nufus arttıkca eyvah kısın dısarda kalacaklar ıs gucu kaybı olacak dıye ev basıyordum. loopa sokuyordum food olayını. sebep belli oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

eğitim işine giren var mı?

Ben okul yaptım, çocuklar direkt adult olmadan önce okulda eğitim görüyor anladığım kadarıyla. Daha etkin çalışıyorlarmış ama ne kadar daha etkin bilmiyorum.

Yazmayı unutmuşum dün oynarken yangın çıktı taş binalardan birisinde, ev köprünün yakınında, köprünün hemen diğer tarafında da kuyu vardı hiçbir işe yaramadı. Kuyuyu nereye yapmak lazım, kuyudan suyu yangına kim taşıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Caladorn said:

30.yılı gördüm; yeniden başlayayım, plan-düzen olsun biraz dedim de adam gibi harita gelmiyor ki bi türlü, 20 kere yeniden başlattım, en son civ III'de yapardım sdf, yaşasın lamerlik huehe

oyunda seed sistemi olduğundan forumları felan arastırırsan güzel bi seed bulabilrisins anırsam
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Yazmayı unutmuşum dün oynarken yangın çıktı taş binalardan birisinde, ev köprünün yakınında, köprünün hemen diğer tarafında da kuyu vardı hiçbir işe yaramadı. Kuyuyu nereye yapmak lazım, kuyudan suyu yangına kim taşıyor?

bunun cevabını bilen var mı, tırstım lan evlerim yanmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...