Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...

THE STAR WARS™ BATTLEFRONT™ II: CELEBRATION EDITION LAUNCHES ON DECEMBER 5

The Celebration Edition contains:

• Base Game
  • Including all past and upcoming free game updates** as they release
  • More than 25 Hero Appearances
  • Including six Legendary Appearances, plus one Appearance each for Rey, Finn, and Kylo Ren inspired by Star Wars: The Rise of Skywalker, coming December 17
  • More than 125 Trooper and Reinforcement Appearances
  • More than 100 Hero and Trooper Emotes and Voice Lines
  • More than 70 Hero and Trooper Victory Poses.

https://www.ea.com/en-gb/games/starwars/battlefront/star-wars-battlefront-2/news/celebration-edition-rise-of-skywalker-roadmap-update?utm_campaign=swbf2_hd_ww_ic_ic_twt_swbfiice-12032019-tw&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=61785&ts=1575470632416

Sosyal ağlarda paylaş

ilk çıkışında baya shitstorm dönmüştü ea'nin aptalliklari yüzünden. şu anda gayet oynanabilir durumda.

ea access 4.99'lukla 10 saat deneyebilirsin.

14.99'luk premierle full oynayabiliyorsun.

celebration edition 25 euro gosteriyo bana, origin yahut premier oldugu icin olabilir.

celebration edition temelde işte 2 senedir çıkardıkları bütün cosmeticleri içeren paket. cosmetic takıntın varsa evet alınabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Aman yarabbi, kendime bir yilbasi kiyagi geceyim diyip aldim oyunu meger hangi marketten alirsan oranin diliyle oynamak zorundaymissin. Adamlar oyunculari ucuza aldiklari icin cezalandirmak adina masraf yapip oyunu salak salak dillere lokalize etmisler resmen. Destek hattindaki Hintli yardimci oldu, refund yapicam dedi hadi bakalim yapar umarim hala bekliyorum emaili.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...