Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu accountları nası satcaz

Bogachan

Öne çıkan mesajlar

Beyler ben accountumu satacam burda pek alcak yok gibi millet paso bırakıyo ebayde satalım bari dicemde onuda hiç bilmiyorum nası yapacam yaw :)

Mesela verdik ilanı diyelim odemedir sudur budur onları halletim diyelim satarken herife şifreyi vermeden once mesela account ta kredi kartı bilgilerini falanmı siliyoruz bunu yapmanın yolu accountu deactivate etmek degilmi yani herif alınca accountu tekrardan active edecekki baslasın oyuna

Varmı aranızda ebayde account satmış bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar[signature][hline]Cellat lvl 40+ TH
Bogachan lvl 38 Monk
Babacan lvl 27 Artisan
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

yurtdışında yaşamıyorsan ebay tavsiye etmem zaten 0 feedbackli kimseye moneyorder yapmazlar illaki PAYPAL
ama PAYPAL dada paranı alamıyorsun yine ebayden alışveriş yapman gerekir ben oyle yaptım 450 dolara sattım accountumu ebayden alışveriş yaptım istedigim herşey sorunsuz geldi ama dikkat etmen gereken bir olay var
benim Ebay accountum 2. ihtardan dolayı suspend oldu :) dikkat et
mevcut paypal accum ilede yeni ebay accu almadım bu yüzden oda banlenir diye neyse
egerki satmayı düşünüyorsan MUTLAKA diger satılan accların altlarında yazan legal noticeleri ekle
"DISCLAIMER:

YOU ARE BIDDING ON THE TIME IT TOOK ME TO ACQUIRE THESE ITEMS!! THESE ITEMS ARE SOLE PROPERTY OF NC SOFT!"
bu tarz bişiler ben ilk auctionu başlattıgımda koymamıştım ncaustin dallamasınin şikayeti üstüne kapatıldı 2. denememde satabildim anca :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...