Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HotS Storyline Tartışma Başlığı

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Nerden nereye...

Jim Raynor: Fenix! No!

Kerrigan: What are you worried about, Jim? He died the way all Protoss hope to: in combat.

Jim Raynor: He died because you betrayed him. How many more noble souls do you need to consume before you're satisfied? How many more innocent people have to die before you realize what you've become?

Kerrigan: You don't even know what you're talking about, Jim!

Jim Raynor: Don't I? I'll se you dead for this, Kerrigan! For Fenix, and all the others who got caught between you and your mad quest for power!

Kerrigan: Tought talk, Jimmy, but I don't think you have what it takes to be a killer.

Jim Raynor: It may not be tomorow, darlin', it may not even happen with an army at my back. But rest assured; I'm the man who's gonna kill you one day. I'll be seeing you.

Sizin yazacağınız storynin ben..
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

e iyide bidakka atladıgınız nokta var

zeratul geliyor, geleceği gösteriyor.
kerrigan anahtar onu öldürme diyor.

oda o yüzden onu sağ bırakıo, yoksa zaten kimseye anlatamaz neden sağ bıraktığını.

Wol'de ilk geldiğinde kerrigan direk atarlanıyoda sonra jiminde gönlü yok zaten öldürmeye

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
biraz geç oldu ama bitirdim campaigni

kerrigana aşık oldum galiba

çok güzeldi bitince üzüldüm valla :( ilk oyundan çok daha fazla sardı. ama çok kısa sürdü brutalde 2 oturuşta bitirdim oyunu.

kerriganla jim evlenmeli çoluk çocuğa karışmalı hatta kerrigan yine insan haline felan dönmeli

3. exp'de şu tekrar doğan protoss tanrısı mıdır nedir kerriganı öldürecekse hiç almam 3.cü oyunu valla bak

şimdi blizzard düşünsün!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...