Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpeklerde Kuru Mama Seçimi

Litminov

Öne çıkan mesajlar

Valla bonacibolardan çok memnunduk biz de, ta ki royal canin'e dönene kadar.

Kedilerin yemesinde hiç bir sorun yok, ikisini de gayet iştahla yiyorlar. Kullandıkları hammaddeler aynı, onları da kontrol ettik. Sıkıntı tamamen tüy dökme üzerineydi bizim.

Bonacibo kullanırken ev tüyden geçilmiyordu. Her hafta tarıyoruz zaten ona ragmen her yer tüy oluyordu (4 tane var).

Royal Canin'e dönünce tüy dökme sorunu inanılmaz azaldı. O yüzden bir daha kullanmadık. Besleyicilik bir yana ama hayvanlarda farklı problemlere yol açıyor olabilir diye düşünüyorum artık, o yüzden bilinen markalardan şaşmam gibi pahalı da olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...

upppp! ?

25kg labrador retriever (akbaş da olabilir dsfs) melezi 8 aylık bir ayı adayım var. Aşı vs masrafları çok olduğu için f/p maması profine kuzu sonra da somon aldım iyi de geldi ancak son olarak %50 ye yakın zam geldi ve mama arayışına girdim. Barf düşünüyorum ancak barf'a bir kere alıştırdıktan sonra kuru mamaya dönmek imkansızmış. Kullananlar memnun ama önce kuru mama sormak istedim. Premium segment 15kg'luk 700-800 lira civarında ve 40 gün gidiyor ?

Sosyal ağlarda paylaş

Çok haklısınız, keşke ilk başta aklıma gelseydi. :)

patipet yazarak %15'lik indirim kuponunuzu tüm ürünlerimizde kullanabilirsiniz.

Not: Kendimde çocukluğumdan bu yana hayvanlar ile birlikte büyüdüm. Tüm ürünler hem kaliteli hem de güvenilir. İçiniz rahat olsun.

Şimdiden desteğiniz için çok teşekkür ederim. :classic_love:

Sosyal ağlarda paylaş

On 18.07.2021 at 13:58, bLackcha0s dedi ki:

hayırlı olsun bol satışlar da sitede sadece kuru mama sayfasını inceledim, kilo ve marka filtreleme yok fyi ? 

ayrıca indirim isteriz evet, yılların üyesiyiz ? 

Çok teşekkürler, bu arada bir teşekkür de eksiklerimizi söylediğiniz için. Hızlıca düzeltmeye çalıştım. :)

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...