Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayan Var mı?

boztu

Öne çıkan mesajlar

Zerg var ben na da oynarken o clandaydım, unholy wars çıkınca hepsi betada eu acc aldı eu ya taşıdılar birliği. Biraz kalabalık bir clan ( na'da 300+ dı :D ) lider xxxdjxxx diye bi adam kendisi yarı türk yarı ingiliz :) Çat pat türkçe konuşuyo, clandada bi kaç türk vardı oyun çıktığında bi deneyin derim clanı.
Sosyal ağlarda paylaş

bende açtırdım accountu zaten launch'a kadar playtime başlamıyormuş, bir şey kaybetmiyorsun yani. 12'si sonmuş bu arada. 12'sine kadar accountu aktive etmeyenler full price vermesi gerekiyormuş.

bende hiç sorun çıkmadı uzun load ekranlarından başka. grafikleri kökledim son derece iyi olmuş ambiyans, grafikler vs. animasyonlar hala oduncu inceliğinde ama öyle olması gerek zaten diğer türlü altından kalkınmaz.

ilk olarak oyunu direk user friendly hale getirmişler. o eskiden kendi yolunu bul havası kalmamış. baya uzun bir tutorial'ı var. yürümesinden lootuna kadar herşeyi izah ediyor. feat sistemi gelmiş, bir bakıma achivement / quest gibi. bunları yaptığınızda yüksek oranda powess (böyle mi yazılıyordu) puanı geliyor. bu sistemde XP sisteminin yerine geçmiş. artık skiller kullandıkça artmıyor, ne yaparsan yap powess kazanıyorsun ve istediğin şekilde skillere yatırabiliyorsun. skiller arttıkça istediği puan artıyor. craft/pve/pvp herşeyden geliyor anladığım kadarıyla.

bu sisteme gerek duymalarının nedeni de macroyu engellemekmiş. dağa, taşa, moblara spell atılarak skill kasılmasın diye. çok da mantıklı olmuş...

kısaca oyunu 2013'e modifiye etmişler ve polishlemişler.

DF1'den geriye pek bir şey kalmamış dürüst olmak gerekirse. A'dan Z'e herşey değişmiş sesler falan dışında. umarım pvp hala iyi bir kıvamdadır.

UI'yu falan ben çok beğendim basitleştirilmiş ve kullanıcı dostu hale getirilmiş. ufacık ufacık yer de kaplamıyor. çantalar kendi kendine kategorize ediliyor, çanta aç item drag drop derdi kalmamış. loot konusu olduğunda insan özlemiyor değil tabii drag n drop u.

ben DF'nin geliştirilmiş halini bekliyordum adamlar cidden yeni oyun yapmışlar. class sistemi, skill gain, featler, user friendly oluşu herşey tamamen değiştirmiş hissiyatı. biraz daha kurcalacağım bakalım. eğer reklam yaparlarsa şu haliyle baya kullanıcı toplar, eski kullanıcıları da geri kazanır gibime geliyor.

tabii hardcore tayfa qq yapacaktır. hardcore tarafı baya budanmış.

race modelleri insan dışında efsanevi kötü olmuş bu arada.

EU'de 100 ping aldım, baya iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Something to try:
If you are getting the NetSSLError:

If you are running Microsoft Windows 7 x64 version 6.1 (build 7600) [you can check your version by searching winver and running the exe]
go to the following link:
http://www.microsoft.com/en-us/downl...s.aspx?id=5842

Download the second to last update (windows6.1-KB976932-X64.exe, should be ~900mb)
Run it. Couple of my friends have had success fixing the NetSSLError issue this way.

windows update gerekiyor netssl için.
Sosyal ağlarda paylaş

Argoel said:

Yok ya heryeri araştırdım bi dünya adam var buglardan muzdarip.
Bende create character deyince sıra alıyor ve bir pencere açılıyor, orada play e basınca ekran kararıyor, mouse cursor ı yanıp sönüyor ve crash oluyor.
Yapacağınız oyuna tüküreyim.

Bendeki durum da aynı "hala", sen girebildin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...