Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galaxy S3 vs. Galaxy Note II

GodBlessStoya

Öne çıkan mesajlar

İkisinden birini almayı düşünüyorum,kabaca baktığımda pek fark yok sanırım aralarında ama note II haliyle daha büyük ki bu benim için + aslında.

Onun dışında gittigidiyora bi baktım çeşit çeşit fiyat var, 1300e sıfır pasaport kayıtlı yazıyor mesela sorun çıkar mı bunlarda?
Dikkat etmem gerekenler nedir bu yurtdışından alınan ürünlerde
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

Valla şimdi sordum benim hatunun kuzeni almış IRL 1300'e taksit falan yaptırmış.
Turkcell-avea vs. dışında alırken nelere dikkat etmem gerek gidip şu aldığı yerle bir konuşayım nakitte düşer fiyattan bunlar

IRL nedir? in real life mi? Elden mi almış yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

note2 kullananlar o telefonu nerelerine sokuyorlar? hatta s3 bile kullananlar gerçekten nasıl taşıyor sunuz o kadar büyük telefonu?

edit: gerçekten merak edip soruyorum. bir erkeği görmedim onu cebine koyabilirken çünkü hatunlar çantaya falan atıyoda

Sen erkek görmemişsin birader. Ben çalınca bulamıorum ceplerde aleti o kadar ufak kalıo note 2
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Vingthor said:

note2 kullananlar o telefonu nerelerine sokuyorlar? hatta s3 bile kullananlar gerçekten nasıl taşıyor sunuz o kadar büyük telefonu?

edit: gerçekten merak edip soruyorum. bir erkeği görmedim onu cebine koyabilirken çünkü hatunlar çantaya falan atıyoda

Sen erkek görmemişsin birader. Ben çalınca bulamıorum ceplerde aleti o kadar ufak kalıo note 2

aga sen insan görmemişsin ama
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Abi ben pantolonun cebine atıyorum direk, varlığını hissediyorsun ama o kadar, rahatsız etmiyor. Tabii eğer dar kesim ya da kumaş giymeyi falan seviyorsan o zaman sıkıntı olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün turkcellde çalışan arkadaşlar konuştum 'garantiyi s...... et cam çatlıyo 600lira alıyolar bi bok garantiye girmiyo' dedi eheheh.
1200lira elden buldum sıfır kutusunda vs. bulunduğum şehirde.
Bide nette 120liraya senelik kasko muhabbeti okudum kafam rahat olur en azından.

Kullandığım blackberry en az 300 kere yere düşmüştür zerre sıkıntı çıkarmadı be,çekinmiyor değilim bu kadar narin telefon alıcak olmamdan dolayı ama eheh
Sosyal ağlarda paylaş

e cam çatlaması demek kullanıcı hatası demek. durup dururken zor yani. ciddi anlamda üretim hatası olması gerekir. ama garanti dediğin donanımsal sorunlarda önemli. cihaz aşırı ısınabilir, pilinde sorun olabilir, kulaklık girişi, usb girişi sorunlu olur. tuşlarda sorun olabilir. veya düşürdün telefonu, ama telefona birşey olmadı görünürde ama tuşlar bozuldu falan. e gidip garantiden tamiri, değişimi yaptırma ihtimalin var.

benim iphone 3 titreşim bozulmuştu mesela. kenardaki tuşla sessize alıyorum titreşim olmuyor falan. motorunda sorun vardı. garantinin bitmesine 2-3 ay falan varken gittim verdim, tamir edemediler yenisini vermişlerdi.

Bu boyuttaki bir cihaz için tabi cepten çıkarırken düşürmek, masadan düşürmek, tutarken düşürmek olası. dikkatli olmak, kılıflı veya sağlam korumalı kullanmak gerek.

http://dbky5wl4i40xj.cloudfront.net/media/catalog/product/cache/1/image/561x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/s/a/sa-330d.jpg
http://www.incipio.com/cases/smartphone-cases/samsung-smartphone-cases-accessories/samsung-galaxy-note-ii-cases/samsung-galaxy-note-ii-lgnd-folio.html

arazide, fiziki şartların sıkıntı yaratağı ortamda kullanıyorsan

http://www.youtube.com/watch?v=p7q4EWQfxPs

http://www.youtube.com/watch?v=UtJWArE_rSA

Urban Armor Gear var ayrıca daha az koruma sağlıyor haliyle otterbox'a oranla ama daha şık ve pantalon cebi için daha kullanışlı. Otterbox genelde dediğim gibi şantiye ortamında, arazide falan bulunuyorsan en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

@mani ;
Eyvallah hocam zaten koruma kılıfsız kullanılmaz ya smartphonelar. Yani yurtdışından alsam bile garantili olmucak mı bu meret şimdi tekrar baktım bu satan adam yurtdışı garantili diyor. Hani bir sıkıntı çıksa belki çok daha uzun sürücek kargosu vs. ama garantisiz olmucak herhalde.

@rasmon ;
sevmiyorum abi apple ürünlerini antipatim var,ayrıca bu noteII yi büyük olduğu için hoşuma gitti, iphonelarda rahat edemiyorum.
ne biliyim hiç şişme şikayeti okumadım nette ama eyvallah tekrar araştırayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...