Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warface

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Crytek'in f2p oyunu. Çok iyi falan diyorlardı; denedim, beğenmedim. Yavaş bir oyun yapısı var, halihazırda CS:Go oynarken bunu açınca bir anda slow motion'a girmiş gibi oluyorsun.

4 tane class var, Battlefield'dan araklamışlar. Oyun modu direk CS'den demolition'ı almışlar, silah upgrade'leri falan alıyorsun falan.

Biraz daha denerim bakalım, ama çok oynayacağımı düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya lath yeri değil biliyorumda bir şey sorucam hazır sen söylemişken sana sorayım.

Şuan csnin hangi versiyonu daha çok oynanıyor? global offensive çıkmış ama çoğu kişi go oynuyorum diyor sorayım dedim sonra editleyebilirim mesajı ^^

bu arada gameplay videosu fena durmuyor oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha çok oynanan konusuna Steam'in istatistiklerine bakmak gerek.

Oyunlar ve bugünün peak oyuncu sayısı:

257,875 Dota 2
47,094 Team Fortress 2
55,410 Football Manager 2013
33,342 Sid Meier's Civilization V
41,715 Counter-Strike
31,304 The Elder Scrolls V: Skyrim
35,245 Counter-Strike: Source
29,244 Tomb Raider
31,145 Call of Duty: Black Ops II -
24,934 Counter-Strike: Global Offensive

Bana sorarsan en iyisi Global Offensive.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Ya lath yeri değil biliyorumda bir şey sorucam hazır sen söylemişken sana sorayım.

Şuan csnin hangi versiyonu daha çok oynanıyor? global offensive çıkmış ama çoğu kişi go oynuyorum diyor sorayım dedim sonra editleyebilirim mesajı ^^

bu arada gameplay videosu fena durmuyor oyunun.

e go global offensive ya zaten?
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

257,875 Dota 2
47,094 Team Fortress 2
55,410 Football Manager 2013
33,342 Sid Meier's Civilization V
41,715 Counter-Strike
31,304 The Elder Scrolls V: Skyrim
35,245 Counter-Strike: Source
29,244 Tomb Raider
31,145 Call of Duty: Black Ops II -
24,934 Counter-Strike: Global Offensive

açık ara en iyisi cs:go

Dota 2 ve tf2 free to play olduğundan öyle, 1.6 ve css de yeni oyunculara af yok malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

videolara baktım. Beleş oyunların kalitesini düşününce yinede hoş görünüyor. Her ne kadar beleş olsada vakit gidiyor o yüzden belkide değmez dediğiniz gibiyse.

Fakat cs:go mükemmel felan değil. iyi kategorisine bile zor girer benim gözümde. Oyundaki tek önemli olan şey aim. Oyundaki tek iyi şey eşleştirme herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

fpsde aimin önemli olması doğal ama csde en önemli şey değil bence, silahları nasıl kullanacağını bildikten sonra bi şekilde vuruyosun ama fark yaratan takımının nasıl savunup saldırdığı oluyo. tabii daha ilk kez cs oynamaya çalışan cod gençleri keleşle gökyüzünü tarayıp ezilince oyunu silip gelmiyo bi daha o ayrı ama bi 5v5de herkesde core m4/ak bilgisi varsa aimin önemi düşüyo baya
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...