Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] Yardım..

Sum

Öne çıkan mesajlar

castle a her girisimde 5000 gold vermek zorundamıyım?buraya yazıorum cunku dcourt sayfasında asagıdaki hata msgını verior.Isallah deilimdir 1000 gp param kaldı cunku.bide oyuna hergirdigimde mavi bir ekran cıkıyor burada yapacagım secimlerin ilerde oyuna bi katkısı olacak mı?(sinirlenince karakterin ne yaptıgı falan yazıyor seceklerin birinde gorunumu vs..)

Aradığınız sayfa gösterilemiyor;
+ sayfa gösterimden kaldırılmış olabilir.
+ sayfa tamamen silinmiş olabilir.

hatanın bu sebeplerden kaynaklanmadığını düşünüyorsanız [email protected] adresine eposta atarak durumu bildiriniz,
teşşekkürler.

Param kalmadıgı icin affınıza sıgınarak sizden borç istiyorum bunun karsılıgında bi tane pike im var 19a lı onu verebilirim baskada duzgun biseyim yok.Simdiden tesekkur ederim.

P.S:Bu mandrake root nedir ne işe yarar 1 tane cıktı gryphon dan saklayayımmı yoksa satayımmı?

Charımın ismi:Korbin
Sosyal ağlarda paylaş

pike a da grk yok :)
sen 5300 marks biriktir git bak castle a isine yarar bikac sey gonderdim pek muthis diiller ama senin isine yarar heralde
parani inndeki kasana koy ama olursen gitmesin[hline]Mekteb-i Sultani

[Bu mesaj Saykoleo tarafından 01 Şubat 2003 18:10 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Saykoleo tarafından 01 Şubat 2003 18:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır castle a her girdiğinde 5000 ödemene gerek yok bir kere royal olduktan sonra giriş çıkış ücretsiz! Bu tarifeye geçmek için Tarife-Castle yazıp 2222 ye... zuuahuah şaka diyom şaka 5000 ödemene gerek yok royal olduktan sonra... Aynı zamanda castle permit i üstüste kullanabiliyosun... Saykoleo hiçbişey verme adama oynasın dooru düzgün...[hline]NAHA KARPUZ!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...