Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
vaktin olduğunda şuanki durumunu hiç bilmeyenler için özet geçersen iyi olur.
Ben biraz bakayım dedim ama yorumlardan anladığım kadarıyla oyunun durumu çok farklıymış.
ilk baştaki iyi yorumlar, kötü yorumlara dönüşmüş. Şuanki halinin iyi olduğunu yazanlar olmuş fakat fanboylara güvenilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

vaktin olduğunda şuanki durumunu hiç bilmeyenler için özet geçersen iyi olur.
Ben biraz bakayım dedim ama yorumlardan anladığım kadarıyla oyunun durumu çok farklıymış.
ilk baştaki iyi yorumlar, kötü yorumlara dönüşmüş. Şuanki halinin iyi olduğunu yazanlar olmuş fakat fanboylara güvenilmez.

Evet açıkçası oyunun sürekli bir değişim geçirmesi tutarlı şekilde yorum yapmayı da zorlaştırmış olabilir.

Yazın releaseden bir iki ay önce dropları sonuna kadar açtılar ama release patladı kimse gelmedi ve ekonomi çöküşe geçti...

Pledgeler bile hesaplarını satışa çıkardılar bir süre sonra hesap satmakta yasaklandı.

Bizim Türk toplulukta bile birden 35 40 kişi başladı ve haftalar içerisinde uzaklaştılar.

Şuan populasyon tekrar artmaya başladı diyebiliriz genel anlamda içerik olarak bir iki sene öncesine göre daha oynanabilir oldu ama oyuncu kitlesi olarak 30 yaş üzeri işinde gücünde kariyer sahibi amerikalı tipler oyunu oynuyorlar

Benim şahsi fikrim en baştan ücretsiz bir oyun olsaydı daha iyi olacaktı şuan bir girip göz atmaya değer uzun yıllar oynarım gibi beklentiye de girmemek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...