Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scripter omak istiyorum!!!!

yvz5

Öne çıkan mesajlar

Biraz dikkatli okursan yazıları anlarsın.
Artık uğraşmıyorum , uğraşanlarda gittiği yere kadar götürmeye uğraşıyor . Neden sence artık tutorial yazılmıyor ? vs.
Burada birkaç yardımsever insan hala yardım ediyor , ben sana tekrar söylüyorum : Benim fikrim ; bırakın bu işleri .. Ama yok illa yapacam , illa öğrenecem diyen varsa , bildiğim kadar yardım ederim.
Ha bu iğneleyici sorularına bende iğneleyici bir cevap vereyim o zaman ...
Neden heryerde olan şeyleri bize soruyorsun ?[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Paticik StarCraft Forumları

The acceleration is the time derivative of velocity. The velocity is the time derivative of displacement. So acceleration is the second derivative of displacement. If acceleration is a ..
a = dv/dt = d^2X/d^2t ..

The reason of the derivative can be discussed geometrically. The slope of the displacement - time graph gives velocity.
And the slope of the graph is the derivative of the function.
If we want to find the instant velocity , we should find the tangent line at the instant we want at the X-t graph..

Devamı gelecek ..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
yvz5, 22 Kasım 2004 15:20 tarihinde demiş ki:
scrioter olma konusunda bana yardımcı olabilecek baba yiğit arıyorum ciddi anlamda düşünyorum bu olayı

Eger ciddi anlamda düşünüyosan patide baggio ya ve diger arkadaslarımıza ait çok güzel yazılar var anlaşılabilcek ancak benim fikrimi sorucak olursan bence başlama başka kodlama dilleri öğren Asp Php C+ gibi boşuna zaman harcama derim ama illa öğrenicem diyosan [email protected] msn adresim her türlü yardımcı olurum[signature][hline]Diemaster never kill , never destroy and never forgive

Slayertr Developer || MSN
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Topiç Açarak Yardım İstediğim Bir Forumda Ardından Gelen Cevaplar Benim İyiliğim,Geleceğim İçin Bir Cevaplarsa Onlara Benim Hevesimi Kaçırdınız Diyerek Cevap Veren Kişilerin Karşısındaki İnsana Karşı Terbiyesizlik Yapmış Olarak Algılıyorum. Ama Senin Algılaman Nasıl Bilemiyorum.[signature][hline]Uo Changing Everyday | Anatolia Coming Soon >>
Sosyal ağlarda paylaş

• 13 yıl sonra ...
14 yil sonra tekrar girdim siteye, kendi mesajlarima bakarken bu konuyu buldum ve yazma ihtiyaci hissettim :)

konuyu actigimda 16 yasimdaydim. üsluptan tut, kelimeleri kisaltma ihtiyacina kadar hersey felaket. simdi geri gidebilcek olsam bir tokat atardim kendime.

herneyse, burada yazilanlar o zaman kalbimi kirmis fakat müthis hirslandirmisti beni. ben su an büyük bir yazilim sirketinde senior olarak calisabiliyorsam sphere scripting yüzündendir.

sphere scriptleri yazarak programlama mantigini anlamaya baslamistim. Bir sürü shard acmistim. daha sonra c++ dünyasina gecerek oyun programlamaya girismistim.

herseyin baslangici sphere scripting.

bu da böyle bi post mortem olsun
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Madem kelimelerle sorunundan dem vurmuşsun, uyarayım.

Herşey değil, her şey
"scripting yüzündendir" değil, sayesindedir.

5 yıl sonra gelecek ve bir dil için en prestijli ödül olan (dili en iyi konuşan, kullanan ve anlayan) "Bone" ödülünü almış olarak... Sonra al başına belayı.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Baggio said:

Evet arkadaşlar, şimdi forumda sileceklerinizi kaldıran albay bile bir zamanlar gençti :)

o zamanlar daha fenaydı abi. black staffla döverdi burada bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...