Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

State of Decay

RRa

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...

ms store'da tutmadı sanırım, geçen hafta bakıyordum tesadüf. oyun eskidikten sonra geliyor, günaydınlar olsun.

1 Apr, 2023

lolwut

ama oyunun sayfasında early 2020 diyor bir yandan. forumunu da açmamışlar daha, bir an epic store'da gibi hissettim kendimi, brrr.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

13 mart, 50tl 

https://store.steampowered.com/app/495420/State_of_Decay_2_Juggernaut_Edition/

The base game plus all three add-on packs released to date:

• Heartland: an massive story campaign set in a familiar town with new challenges
• Daybreak Pack: a test of teamwork with siege-style, "survive the horde" gameplay
• Independence Pack: a celebration of history that blows up zombies... with fireworks!

Remastered graphics and an upgraded engine featuring realistic fog effects

An expanded soundtrack with hours of new thematic musical arrangements

Providence Ridge: a brand-new open-world map full of forests, zombies, and mystery

Two-handed heavy weapons with new melee combat moves to bust zombie heads

A new introductory experience and improved controls to help you master the apocalypse

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

2 ayri campaign var, toplam 5 harita var burda,

bazi mekanikler vs degisik biraz iste ilkine gore birde ilkindeki gibi hazir, isimli karakterler yok iste mevcut siradan karakterleri gelistirip benzer sekilde lider, hero vs yapabiliyorsun, yeni birde kirmizili plague zombiler vs var

Sosyal ağlarda paylaş

bizim yancilarin ai cok kotu bu arada, zombilerinki bile daha iyi sdf

15 zombi arasinda dumduz duruyor tipler bir ben savasiyorum falan, jugger'dan kaciyoruz dama cikiyoruz adam geri  atlayip kilicla daliyor vs

birde infestation olayi fazla abarti olmus temizle temizle bitmiyor resmen, SoD2: Yet Another Infestation adeta, salmak gerek tamamen yoksa baska bisi yapilmiyor.

ayrica arabalar ilk oyundaki gibi degil, sayisi cok az, 10 kat daha degerli burda tek bir araba

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...