Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Seneye Destiny 2 geliyor, 1 ise tüm exp'leri tamamladı, şu anda tadından yenmiyor. Bi işte Nisan falan gibi ek content gelecekmiş heralde biraz. 3-4 ayda story content ve strike (dungeon)lar biter, pvp'de de ilerler tadına varırsın biraz.

Bayağı süredir uzak kaldım ben de gerçi. PvP'nin suyunu çıkarıp dungeonları bitirince. Raid'e zaten adam bulamıyoduk. Şimdi rölantide ara ara kitap doldurmaya giriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Rise of Iron, değer mi almaya. Benim hesapta şu an dark below vardı sanırım:

Destiny: Rise of Iron is the next highly anticipated expansion to the Destiny universe. It features an all new cinematic story campaign set within The Plaguelands, a brand new location on Earth. Under the command of Lord Saladin you will face a new faction of Fallen Devils, the Splicers, while unravelling the mystery of the Iron Lords. Rise of Iron features new weapons, armor, and gear, as well as a new cooperative three-player Strike, a new mode and maps for the Crucible competitive multiplayer, and an all new six-player cooperative Raid.

Includes:
New Story Campaign & Quests
New Armor and Gear
New Weapons
New Raid
Maximum Light Increase
New Strike
New Plaguelands Zone & Social Space
New Crucible Mode & Maps
New Enemy Faction and Bosses
Sosyal ağlarda paylaş

nerede kaça satıyorlar bilmiyorum ama bungie'nin iğrenç bir fiyatlama politikası var. yeni gelen raid/group content dışında storyline'da birkaç saatlik içerik oluyor o da öyle ahım şahım olmuyor. lansman fiyatı 30 doları etmez eğer end-game yapmayacaksan uzun uzadıya. bi de şimdi ikincisi pre-order'a açtıklarında rise of iron 50% yer.

o zamana kadar eski expleri ucuza alıp tüket bence. her biri 5-6 saat sp deneyim sunuyor.

bu arada şimdi baktım da önceki paketler olmadan zaten onu oynayamıyormuşsun, taken king'de yaptıkları gibi bütün paketleri kapsayan versiyonunu çıkartırlar onu alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

hard copy almanin avantaji takas etmek iste. ilk bi kac oyun aldiktan sonra her oyunu ciktigi gun 60-70% indirimli aliyormussunuz gibi oluyor.

senelerdir ps4 kullaniyorum, toplamda 3 veya 4 oyunum var herhangi bi zamanda asd. misal su an elimde ds3, RE7, fifa 17 ve horizon zero dawn var.

ds3'u dlc leri bitirince geri vericem, RE7 yi spring'te free dlc varmis o cikinca geri vericem, fifa 17 yi yazin takaslarim 18 cikmadan bi kac ay once, HZD'yi bitirince vericem dlc gelmiyomus sanirim ona
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

DA2019 said:

http://www.hepsiburada.com/destiny-the-taken-king-legendary-edition-ps4-p-GAMEARAL120157

yabıştır

rise of ironlı bütün paketler + base oyun 140tl

http://www.hepsiburada.com/activision-ps4-destiny-complete-edition-p-HBV000001RD90

Aynen. 54.80ligi yapistirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci elmiydi oyun yoksa jelatini senmi actin?

kod yoksa gg, direk destiny vanilla diski ile basbasa kaldin :(

takasci tayfa kendileri oyun oynamadigi icin bilmio bu isleri, kutuya bakip fiyat atiyor.

ha yaziyim bu arada, complete collection satin aldim ben ve benimde disk ayni hani eminim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...