Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[ASCOM] Astral Command

AstralCommand

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Öyle bir sp sınırı yok tam. O oyuncuya bağlı biraz. 0.0 da ne yapıldığı hakkında bilgisi varsa, ceptor veya benzeri gemilerle bile eğlenebilir, o yuzden gelmesinde sıkıntı yok.

Ama 0.0 konusuna çok yeni ve SPsi de az ise 0.0a inmesi sadece onu oyundan soğutur diye istemiyoruz, başka corplara yönlendiriyoruz.

Normalde her gün pvp olan yer bulmak çok zordur, eve yapısı gereği. Ama 1 haftadır bir deploymenttayız ve amacı hergün ufak roamlar ile pvp yapmak ve bölge çok hareketli. Yani şu dönem her gün pvp var. Tabi zamanını yakalamak lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

megetege said:

Öyle bir sp sınırı yok tam. O oyuncuya bağlı biraz. 0.0 da ne yapıldığı hakkında bilgisi varsa, ceptor veya benzeri gemilerle bile eğlenebilir, o yuzden gelmesinde sıkıntı yok.

Ama 0.0 konusuna çok yeni ve SPsi de az ise 0.0a inmesi sadece onu oyundan soğutur diye istemiyoruz, başka corplara yönlendiriyoruz.

Normalde her gün pvp olan yer bulmak çok zordur, eve yapısı gereği. Ama 1 haftadır bir deploymenttayız ve amacı hergün ufak roamlar ile pvp yapmak ve bölge çok hareketli. Yani şu dönem her gün pvp var. Tabi zamanını yakalamak lazım :)

Beni de alsana Corpa mete Vice President olarak =))))))
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ayip ayip seni 3 tane adamın elinden altıüstü bir manticore la kurtardım ve patlattım kendimi seni kaçırttım bizi söylemiyon yaziklar olsun...... !!!!
loop said:

Sevgili Mete, farm yaparken gang çiler çöktü üzerime, Volverine sağolsun iki pilotuyla gelip kurtardı, kendisi bir madalyayı haketmiştir.
Bende o zamandan beri daha dikkatliyim..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...