Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rus güncesi.

Ekmek

Öne çıkan mesajlar

Gün 1: ezalor oyuna meka kağıdı ile başladı ve bize devamlı voip den bağırdı. Rusça bilmediğimizi ise hala bilmiyor.

Takımımdaki shadow fienda lothar yerine dagger yapması gerektiğini çünkü karşının devamlı wardladığını söylediğimde benden rusça konuşmamı rica etti.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tek bir hikaye beraber girdiğimiz bir oyunda ekmekle dotada.

4 kişi falandık 1 tane rus geldi. team chatten dakka 1den itibaren sürekli birşeyler yazdı adam rusça. rusça bilmiyoruz falan dedik dinlemedi. all'dan yazmıyor yani biz okuyoruz sadece. 40 dakikayı aşkın yeri geldi capsle yazdı yeri geldi üç nokta koydu falan. hani kimse cevap vermiyor. kimse söyledikelrini yapmıyor büyük ihtimalle.

rus budur
Sosyal ağlarda paylaş

1. Bildiğin eziyoruz yani. basedeki üst ve orta kuleleri düştü. Ortadaki binaları yıkarken 3 taneside çıktı oyundan. 5 dakika felan bekledik gelen giden yok oyunu verdik.

2. Üst kulelerini yarmışız, orta kule %20 felan anca. Hepsi teker teker geri döndü (düşmandan 2 kişi hayatta). Birisi roshana gitti bir taneside farm yapmaya başladı. 2 side 25 bunların. 10-15 dakika sonar item yapıp geldiler, 30 sn de bitti oyun.

3. Riki oynuyor arkadaş rank 13, smoke felan vermemiş. Ns ile 2 kez gece vakti gank yedim diye bana FEEDER OMG NOOB felan demeye başladı. 2 inci kez ölüyorken bu yanımda stealth bekliyordu. Ben birlikte dalarız hesabı yapmıştım... 1vs2 yaptım, bir tanesinin canı %20 lerde kaçmaya başladı. Diğerine dönmek zorunda kaldım onun canınıda %75 lere anca çekebildim. Sonrasında l2p feeder ve rusça birşeyler yazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

rusların mokunu yiyim dedim az önce. Grup kombatında SK yı ilk öldürdükten sonra, yeniden canlanmasını bekleyip bir daha kesecez diye, 5 kişi öldü...

su içiyodum. bunu görünce yutamadım, ağzımı kapatıp dirseğimi önüne koydum fışkırtmamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...