Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Yatmam Lazim artık yatiyorum ama keske vaktim olsa araliksiZ 24 saat oynarim bu oyunu ya. 1 i 2 yi bitirdim ama 3 cidden cok basarili. Hayran kaldim valla. Görevleri bıraktım side quest yapıp duruyorum ama simdi bi savas alanina geldim yüklendim herseyi üstüne de savastan kacan deserter larin ussu gibi biyer vardi oraya daldim hoop viper school diagrami buldum. save leyip kapattim artik yarin satatim diagrami mi yaparim ellerine saglik adamların valla

anca level 2 oldum bu arada hahah
Sosyal ağlarda paylaş

Seneler sonra ilk kez content içinde kayboldum itemler, side questler, dialoglar, craft vs derken keşke dijital saglam bir guide olsa da yüzlerce sayfayı merakla okusam dedirtti bana helal olsun adamlara. Tez vakitte pc için de kutulu ve ayrıca steam üzerinden de alacağım. En küçük kuruşuna kadar hakkını veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Before I get into the nitty-gritty, know that a big patch with 600 changes - including improvements to graphics and graphical settings - was sent to certification today (Wednesday 20th May), and will take between five and seven days to clear.

http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-19-cd-projekt-red-tackles-the-witcher-3-graphics-downgrade-issue-head-on

bide oyuna bi storage yada banka filan lazım
Sosyal ağlarda paylaş

White Orchard'ın sonu ile ilgili

Sonunda handa otururken kız ile barmen kavga etti, biz araya girdik, etraftaki Temeria vatanseverleri daldı hepsini kestik ve hancı gidin artık buradan şeklinde kovdu bizi.

Başka türlü bitebiliyor mu acaba bu haritanın sonu? Griffini öldürünce para alıp almama seçenği çıktı ya acaba parayı aldım diye mi böyle oldu diye düşünmedim değil.

Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Kanuni said:

su oyunada 100/100 verilmez be bilader.

Pati icin konusuyorum witcher 1-2 ye kişisel olarak 90-100 seviyesinde öven adam için bu oyun 150/100 falandır :p witcher 2 ye 10dk dan fazla dayanamimis biri olarak bu oyun sandbox RPG olarak baya iyi he overall olarak 100 verilmez genel için ama günümüz oyun değerlendirme puanlarına göre 100 verilir yani. 15h gameplayi olup isitilip konan codlara 10/10 verildiği için gönül rahatlığıyla diyebiliyorum bunu.

Bide sen şu soru işaretlerine fazla abanıyorsun ondan sıkıcı rutine giriyor olabilirsin onları ara ara ve content zorlaşmaya başladığında yap side questlere aban bence.

Keyboard mouse kullanimindan bi iki puan kirilmali :) harekete basla bitir bir 4-5 adim atiyor bir garip, arti donusler vs direk konsol port. Controllera gecince oturuyor hersey grrr..

Mortis main questte ben secenek goremedim, ikinci harita baron ve witch bitirdim simdiye kadar. Ana tek koldan gidiyor gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

White Orchard'ın sonu ile ilgili

Sonunda handa otururken kız ile barmen kavga etti, biz araya girdik, etraftaki Temeria vatanseverleri daldı hepsini kestik ve hancı gidin artık buradan şeklinde kovdu bizi.

Başka türlü bitebiliyor mu acaba bu haritanın sonu? Griffini öldürünce para alıp almama seçenği çıktı ya acaba parayı aldım diye mi böyle oldu diye düşünmedim değil.

Yok almadım ben aynı şekilde gelişiyor o olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

barbu said:

AMD 2gb 6950 ile bunu da oynayamam değil mi iyi grafiklerle?

Sapphire toxic edition 6950 ile herşey highda oynuyorum fpa düşmeden.

post-processing özelliklerinin çoğu kapalı heralde. yoksa her şey high ile 7970 ağlıyo. shadow gibi 1-2 tane kasıntı şeyi medium yapıp anca stabil 40-50fps aldım.

edit: gerçi göreceli şeyler. kişiye 25-30fps fln yeterliyse fps düşmüyo diyebilir =)
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

Glatheros said:

barbu said:

AMD 2gb 6950 ile bunu da oynayamam değil mi iyi grafiklerle?

Sapphire toxic edition 6950 ile herşey highda oynuyorum fpa düşmeden.

post-processing özelliklerinin çoğu kapalı heralde. yoksa her şey high ile 7970 ağlıyo. shadow gibi 1-2 tane kasıntı şeyi medium yapıp anca stabil 40-50fps aldım.

edit: gerçi göreceli şeyler. kişiye 25-30fps fln yeterliyse fps düşmüyo diyebilir =)

Sadece hairworks kapalı.

Hbao+ yerine ssao açık. Toxic edition standart serilerden farklı bir kart belki ondandır. Reference 6950 1gb bendeki 2gb. Zaten 6950 ile 6970 aynı chipset bu editionda bütün shaderlar açık 6970 ile ayni kart. Bir de factory oc ve dual bios. Zaten full directx11 support var. Dolayisiyla 1080pde nvidianin yeni ozellikleri kapali olarak butun directx11 oyunlari rahatca calistiriyor.

Burdan benchmarklara bakabilirsin. Bahsettigim kart 6970den hizli bir kart
BenchmArk

Special edition factory oc dual bios kart alip fps nedir bilmeyrcek kadar cahil degilim. 55 inch ekranda 25 fps ile oyun oyanayacak kadar mazosist de degilim. Get rekt.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Mortis said:

Nvidia inspector çekip underclock ettim ekran kartını -40 mhz. Şu an oynuorum 1 saattir daha crash yemedim, maşallahı var :)

Gökhan senin kart ne ki abi bu kadar sıkıntı yarattı ?

660 TI

oyun performansında sorun yok normal oynuorum. Hani oyun çok kasıp çökme gibi bir durum olmuyor. Bu çözüm direkt overclock edilmiş halde satılan kartlarda geçerliymiş. Benimki öle mi bilmiyorum ama -40 mhz düşürdüm işe yaradı. Hatta bir süre sonra ayarları tekrar yukarı çektim orada da sorun olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

twitter da yazıyordu yakında patch geliyormuş,

Before I get into the nitty-gritty, know that a big patch with 600 changes - including improvements to graphics and graphical settings - was sent to certification today (Wednesday 20th May), and will take between five and seven days to clear. There will be patch notes covering it all.

Burada grafik downgrade ide anlatıyor

http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-19-cd-projekt-red-tackles-the-witcher-3-graphics-downgrade-issue-head-on
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Biraz build konuşalım,

buildleri nasıl yaptınız?

ben Fast attack verip, armor technique alıp Light armor giydim full. Sanırım böle light armorla sürekli dodge et crit vur şeklinde takılcam.

Böyle bir planım var ama bakalım, özellikle alchemy potion kısmında toxictyi %50 üstünde tutup perma potion buffla gezip vita regen ve ap almayı düşünüyorum. igniyle armor penerataion quick attackla high crit dmg ve crit /profit

Build

http://www.gosunoob.com/witcher-3/skill-calculator/?combat=115_155_215_235_355&sign=125&alchemy=115_125_215_255_313&general=231_321_331&slotted_skills=1xcombat_1_1|2xcombat_2_1|3xcombat_2_3|4xcombat_3_5|5xcombat_1_5|6xsign_1_2|7xalchemy_1_1|8xalchemy_2_1|9xalchemy_3_1|10xgeneral_2_3|11xgeneral_3_2|12xalchemy_2_5

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...