Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 19. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş (27.01.2013 / 19.00)

BlueDreams

Öne çıkan mesajlar

Ben açıklama yapılmasına kızmıyorum ki, en doğal hakkın senin baş rakibini bu şekilde eleştirip zor duruma düşürmeye çalışmak.

Benim kızdığım şey biz yapmıyoruz, siz de yapmayın,yakışmıyor bilmemne diye ağlayıp arkasından aynı işi yapmaları, yanlış anlamışsın yine ya da anlamak istediğin gibi anlamışsın...

Bu arada federasyon yapıştırmıştı cezaları Meireles açıklamalarına bekliyoruz aynı fix tarifeler uygulanıcak mı bakalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

Fenerbahçe Spor Kulübü said:
Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, doğrudan tarafı olmadığımız hiçbir konuya müdahil olmama konusundaki kararlılığımız aynen sürmektedir. Masumiyet karinesinin bir gereği olarak ’suçluluğu kanıtlanana dek kim olursa olsun bizim için suçsuzdur.’

Bununla birlikte;

- Sayın Adnan Öztürk’ün önceki açıklamalarından yola çıkarak ilgili oyuncunun takım otobüsüne binip binmeyeceğini, benzer şekilde süreç boyunca ilgili kulübün tesislerine girip giremeyeceğini,

- "Ben başkan olsam, benim oyuncum bunu yapsa o akşam kendini uçakta bulur" diyen Sayın Öztürk’ün, rakip takım oyuncusuna tükürdüğü sanılan Brezilyalı oyuncu için uçak bileti alıp almadığını,

- ’Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır’ sözünü doğrularcasına tükürük konusunda masumiyeti Tahkim Kurulu tarafından onanan oyuncumuz Raul Meireles ile ilgili malum dönemde, taraf olmamalarına karşın, yoğun hassasiyetle, çocukların bundan sonra nasıl maç izleyeceğini düşünen Sayın Öztürk’ün şuan da aynı hassasiyette olup olmadığını,

- Meireles konusunda kendi televizyon kanallarında teyit edilmemiş görüntüler üzerinden özel program yapan Sayın Ali Dürüst ve Sayın Refik Arkan’ın İkinci Başkan/ Başkan Yardımcısı sıfatlarıyla, tüküren oyuncuları hakkında özel program yapıp yapmayacağını,

- Brezilyalı oyuncunun tükürüğünün tescillenmesi durumunda, ahlaksızlığın ve terbiyesizliğin matematiğinin nasıl hesaplanacağını,

- Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya Alp’in ilk fırsatta, ilgili hakem ve oyuncuyla ilgili açıklama / röportaj yapıp yapmayacağını,

İlgi ve merakla bekliyor olacağız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

bukadar kezban bi açıklama görmedim lan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben tükürük göremiyorum abi. 2.40ta dün izlediğim görüntülerde gayet ağız hareketi yapıyordu meireles gibi.

var mı örnek görebileceğim tükürdüğüne dair? yok bak kafası sallanıyo ağzı oynamış kesin tükürmüş falan demeyin meireles olayındaki gibi pişman oluyosunuz sonra. tükürük var mı görünen?
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

3 farklı kameradan da cok net tükürdügü gözüküyor, bakalım ne ceza verecekler.

adam bi de kar yagıyor bak kar geldi yüzüne diye isaret ediyor.

vallahi su galatasaray engine baytar ve su kopeğe nasıl tahammül eder, nasıl mideleri böyle herifleri desteklemeyi kaldırır anlamıyorum.

öyle deme,agızdan cıkan sıvı tükrük kotasini aşmadigndan kamerada partekülleri göremeyenler var forumda alınıyorlar sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

vallahi su galatasaray engine baytar ve su kopeğe nasıl tahammül eder, nasıl mideleri böyle herifleri desteklemeyi kaldırır anlamıyorum.

applev0dka said:

öyle deme,agızdan cıkan sıvı tükrük kotasini aşmadigndan kamerada partekülleri göremeyenler var forumda alınıyorlar sonra

http://i608.photobucket.com/albums/tt166/rocky13al13oa/Best-Cry-Ever.gif
Sosyal ağlarda paylaş

bir yanda melonun ağzıyla, üstüne yürüyen, arkadan laf atıp, ağzının içine giren bir bjkli oyuncuya yapmış olduğu haraket var. diğer yanda, çeşitli el kol haraketleri yapıp, hakemin üzerine yürüyen, bağırarak salyalarına püskürten, hakemi baskılamaya çalışan meireles var. aradaki fark bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

http://sillyseason.com/sites/default/files/styles/article_top/public/article_images/didier-drogba.gif
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

Robert_Poche said:

http://sillyseason.com/sites/default/files/styles/article_top/public/article_images/didier-drogba.gif

güzel tanıttın kendini kardeş
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

BlueDreams said:

Robert_Poche said:

http://belhandageldimi.com/belhanda.jpg

güzel tanıttın kendini kardeş
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Tükürdüyse daha fazla yemesi gerekiyor. Meireles'in tükürmediği görüntülerden anlaşılıp sadece kırmızı kart + itiraz, el hareketi falan cezası yemişti. Melo'da da aynısı olması gerekiyor.

hakeme tükürmekle oyuncuya tükürmek farklıymış rıdvan dedi. futbolcuya tükürünce max 6 maçmış. 2 de başka bişeyden verirler 8e tamamlarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...