Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk olacak! Ol! (interaktif hikaye)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

bir başka ÇOK HEYECANLI babacum projesiyle buradayım, öyle ki gecenin köründe uyku tutmadı uyandım notlar aldım konuyla ilgili hatta sabahtan beri ÖM kutumu boşaltıyorum (hep büyük çıktı mınıskim) ama sonunda 85 mesajlık yer açabildim, peki niye? deli skti o ayrı ama daha geçerli bir neden;

FORUMCA İNTERAKTİF HİKAYE OYNAYACAĞIZ!

hikayenin geçeceği yeri ve ana karakteri kurdum ama henüz ayrıntılandırmam gereken bir kaç şey daha var onları da oturtup ilk kısmın alternatif gidişatlarını da yazdıktan sonra canlıya alacağım

peki nasıl olcek bu işler?

şöyle olcek, ben hikayeyi kısım kısım koyacağım, 1, 2, 3, vs artık ne kadar olursa alternatif gidiş yollarını da koyacağım sizden istediğim bana istediğiniz alternatifi ÖM yoluyla iletmek, en çok oy alan alternatrif üzerinden hikayeyi götüreceğim hem konu içinde kalabalık da yapmaz,

yada oylamayı burada konu içinde yaparız oylama bitince de LethE yada adminlerden rica ederiz oy verilen mesajları gizlerler

böyle.. LAN ÇOK HEYECANLIYIM KESİN ELİMİZDE PATLAYCAK BU DA!

öğlen hikayenin ilk kısmını postlamış olurum elimde biraz iş var :P

HAYDİ HAYIRLI TRAŞLAR!
Sosyal ağlarda paylaş

Hava çok soğuktu, üstüne bir de esen kuvvetli rüzgar soğuğun iyice içime işlemesine neden oluyordu. soğuk işledikçe içinde bulunduğu durumu daha çok sorguluyordu;

said:
"Neden kabul ettim ki, neden bu akşam? Sıcak evimde oturmak varken, söylediğine göre acil bir durum da yoktu ama. Neyse yolun yarısından fazlasını geldikten sonra dönmek olmazdı hem geleceğimi söyledim bile. İşte bahsettiği mekan, umarım içerisi benim dayanamadığım yerlerden değildir, umarım onun basit şakalarından biri değildir."

Kapıyı aceleyle araladı, içeriden gelen sıcak hava yüzüne çarpınca bir oh çekti içinden, rahatlamıştı. Mekanın sıradan bir kafe olmadığı belliydi, lüks bir tasarımı vardı ama kalabalık değildi. Loş bir aydınlatma vardı ama dışarısı daha karanlık olduğundan gözleri ortama çabuk alıştı. Şöylece bir göz gezdirdi, masaların birinde orta yaş üstü üç adamın gayet hoş bir sohbet yürüttüğünü görüyordu, kıyafetlerinden işten çıkıp gelen insanlar oldukları belliydi. Bu üç adamın haricinde barda tek başına oturan bir kadın vardı, üstünde etekleri dizlerinin az üstüne kadar gelen gül kurusu bir döpiyes, boynunda turkuaz bir şal vardı. Oldukça bakımlı bir kadındı ve tek başına içeceğini yudumluyordu, güzel yüzünde en ufak bir ifade olmadan önündeki kapalı deftere bakıyordu. Çok hoş bir kadındı, iç gıcıklayan türden. Müşteriler haricinde işiyle uğraşan barmen haricinde başka kimsenin olmadığı aşikardı. Belli ki arkadaşı henüz mekana gelmemişti. Arkadaşı mekanda onlardan başka birilerinin de olacağını söylemişti acaba bahsettiği kişiler mekana çoktan gelmiş olabilir miydi?

1- Barmenle konuş, arkadaşının gelip gelmediğini sor.
2- Kadınla konuş, arkadaşınla gelmesi muhtemel kişilerden olmasa bile güzel bir sohbet dönebilir.
3- Diğer üç müşterinin masaına git onlarla konuş, belli olmaz muhabbet sarabilir.
4- Dur amk bi elimizi yüzümüzü yıkayalım! (lavaboya git)
5- Bir masaya geç, arkadaşını bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

Offtopic:
Her gönderdiğin mesajın altına yazacağın beleş anket yaratma sitelerinden bir link koyman daha etkili olur bence. Anketin sonucunu, sadece senin göreceğin şekilde ayarlarsın. Bir sürü dert ortadan kalkar.

Hangi siteler iyidir bilmiyorum, hiç ihtiyacım olmadı, az önce şöyle bir baktım sadece. Easypolls diye bir site var. İşini görür bence.
Sosyal ağlarda paylaş

kadın;
http://itsjustkarma.com/wp-content/uploads/2009/11/Single-woman-at-bar-300x200.jpg

adamlar;
http://i.ebayimg.com/t/REAL-PHOTOGRAPH-3-MEN-ENJOYING-A-DRINK-/00/s/MTIwMFgxNjAw/$(KGrHqZHJCoFCm7uc,G2BQul(9e!Dw~~60_57.JPG

oy sayısına göre devam devamını ya hemen koyarım yada bekleriz belirli bir deadline yok yani

deneme en nihayetinde

GÜNCELLEME;

poll geldi beyler

http://www.easypolls.net/poll.html?p=50ffd783e4b0b57dea9541e0
Sosyal ağlarda paylaş

Üç kişinin olduğu masaya tekrar baktı, sonra döndü barda tek başına oturan kadına baktı.

"En azından şansımız deneyelim, en kötü terslenirim geçer bir masada gelmelerini beklerim." diye düşündü ve kadının hemen yanınaki bar taburesine oturdu. Kadın adeta onu farketmemiş gibiydi, içkisini yudumluyor ve önündeki kapalı deftere bakmaya devam ediyordu. Barmene siparişini verdi.

"Ne kadar da dalmışsınız, dünyada değilsiniz sanki." diye söze girdi ama içinden kendine sövmeye başlamıştı "Oldu olacak 'Cennetten düşerken canınız yandı mı?' diye sorsaydın ayı!"

Kadın uykudan uyanmış gibi bir anda kendine geldi, kahramanımızı tepeden tırnağa süzdü, o kadar etkiliydi ki kahramanımızın omurgasından aşağıya bir ürperti indi. Hoşuna da gitti yavşağın, gelmiş akşamın bir vakti tam da klişe polisiyelerdeki gibi ortamı bulmuş, karıyı da bulmuş götü başı oynamağa başlar az sonra. Hemen lafı toparlaması gerektiğinin farkına vardı;

"Birini mi bekliyorsunuz? Sizin gibi güzel bir bayan, böyle yalnız olmayı haketmiyor." bu sefer daha da kızdı kendine yine içinden saydırmaya başlamıştı "Ne diyorum lan ben? yatırıp skseydim bari..."

"Evet." diye cevap verdi kadın beklenmedik bir şekilde, "Birini beklediğim doğru ama kim olduğunu henüz bilmiyorum." defterin üstünü eliyle kapatırken kahramanımıza doğru döndü, şimdi karşılıklı oturuyorlardı. bacajklarının pozisyonunu değiştirirken döpiyesinin eteği biraz daha sıyrıldı.

http://img.photobucket.com/albums/v114/ildeniz/skirt_sit.jpg

Bu görüntü karşısında kan kahramanımızın başına hücum etti, öteki başına. Kulaklarının kızardığını hissediyordu şimdi, içindeki ergen "Allaaah akşama seks var!" diye yeri göğü inletiyordu. gözlerini kadının güzel bacaklarından ayırıp yüzüne baktı. Kadının gözlerinin içi alev alevdi ve az önceki dalgın halinden geriye hiç bir şey kalmamıştı, defter de gitmişti.

http://img.photobucket.com/albums/v114/ildeniz/fireineyes.jpg

1- "Sizi daha yakından tanımak isterim."
2- "Az önce burada bir defter vardı, belliki dalgınlığınızın sebebi oydu."
3- "Ne kadar ilginç, ben de bir arkadaşımı bekliyordum adı Cengiz. Kendisini tanıyor yada bekliyor olabilir misiniz?"
4- "Bi dk, ben bi lavabo.. bi dk.. dur geliyorum.. ge-geliyorum.."

http://www.easypolls.net/poll.html?p=510057a6e4b0b57dea9542ac

not: illa görsel olmalı mı ya 2 saat görsel aradım amk
Sosyal ağlarda paylaş

Çok ucuz bir numaraya kanmıştı, dürtülerine bu şekilde yenik düşmeyi kendine yediremedi. Defterde bu kadar ucuz bir numaraya başvuracak ne olabilirdi ki? Kadının oyununa bir süre daha devam etmeliydi;

"Peki kimi beklediğinizi bilmiyorsanız, beklediğiniz kişinin geldiğini nereden bileceksiniz?"
"Belki de çoktan gelmiş olabilir, şu anda buradadır." giderek kahramanımıza yaklaştı kadın, kulağına eğildi, "Belki de, çoktan beni bulmuştur." tekrar geriye yaslandı ve içeceğinden bir yudum daha aldı.

Kahramanımız karşılaştığı bu durum kaşrısında kazık gibi kaldı, her iki şekilde de. O da kendi içkisinden büyük bir yudum aldı, artık kızaran sadece kulakları değildi.

"Çok hoş, evet, yalnız sizle konuşana kadar sadece dalıp gitmemiştiniz, önünüzde bir de defter vardı. Sizi bu kadar derin düşüncelere uğratan ne gibi bir şey olabilir ki içinde?"

Kadının bu soru karşısında rahatsız olduğunu anlamak için alim olmaya gerek yoktu, beden dili alenen her şeyi anlatıyordu. Kahramanımız bir an için de olsa kadının gözlerinin arkasında bir yere kaydığını gördü, arkasına dönüp dönmeme arasında kötü bir ikilemde kalmıştı ama şimdi ensesinde bir ürperti dolaşıyordu. Kadın toparlanmaya başlamıştı.

1- Arkana dönüp bak, enseye şaplak mı iniyor ne?
2- Kadının gitmesini engelle.
3- Kadının gitmesine izin ver ama takip et, bir ibnelik var bu işte elbet.
4- Kafeyi terk et, TOPUK TOPUK TOPUK!

http://www.easypolls.net/poll.html?p=51012c2ee4b0b57dea954395
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Üç kişinin olduğu masaya tekrar baktı, sonra döndü barda tek başına oturan kadına baktı.

"En azından şansımız deneyelim, en kötü terslenirim geçer bir masada gelmelerini beklerim." diye düşündü ve kadının hemen yanınaki bar taburesine oturdu. Kadın adeta onu farketmemiş gibiydi, içkisini yudumluyor ve önündeki kapalı deftere bakmaya devam ediyordu. Barmene siparişini verdi.

"Ne kadar da dalmışsınız, dünyada değilsiniz sanki." diye söze girdi ama içinden kendine sövmeye başlamıştı "Oldu olacak 'Cennetten düşerken canınız yandı mı?' diye sorsaydın ayı!"

Kadın uykudan uyanmış gibi bir anda kendine geldi, kahramanımızı tepeden tırnağa süzdü, o kadar etkiliydi ki kahramanımızın omurgasından aşağıya bir ürperti indi. Hoşuna da gitti yavşağın, gelmiş akşamın bir vakti tam da klişe polisiyelerdeki gibi ortamı bulmuş, karıyı da bulmuş götü başı oynamağa başlar az sonra. Hemen lafı toparlaması gerektiğinin farkına vardı;

"Birini mi bekliyorsunuz? Sizin gibi güzel bir bayan, böyle yalnız olmayı haketmiyor." bu sefer daha da kızdı kendine yine içinden saydırmaya başlamıştı "Ne diyorum lan ben? yatırıp skseydim bari..."

"Evet." diye cevap verdi kadın beklenmedik bir şekilde, "Birini beklediğim doğru ama kim olduğunu henüz bilmiyorum." defterin üstünü eliyle kapatırken kahramanımıza doğru döndü, şimdi karşılıklı oturuyorlardı. bacajklarının pozisyonunu değiştirirken döpiyesinin eteği biraz daha sıyrıldı.

http://img.photobucket.com/albums/v114/ildeniz/skirt_sit.jpg

Bu görüntü karşısında kan kahramanımızın başına hücum etti, öteki başına. Kulaklarının kızardığını hissediyordu şimdi, içindeki ergen "Allaaah akşama seks var!" diye yeri göğü inletiyordu. gözlerini kadının güzel bacaklarından ayırıp yüzüne baktı. Kadının gözlerinin içi alev alevdi ve az önceki dalgın halinden geriye hiç bir şey kalmamıştı, defter de gitmişti.

http://img.photobucket.com/albums/v114/ildeniz/fireineyes.jpg

1- "Sizi daha yakından tanımak isterim."
2- "Az önce burada bir defter vardı, belliki dalgınlığınızın sebebi oydu."
3- "Ne kadar ilginç, ben de bir arkadaşımı bekliyordum adı Cengiz. Kendisini tanıyor yada bekliyor olabilir misiniz?"
4- "Bi dk, ben bi lavabo.. bi dk.. dur geliyorum.. ge-geliyorum.."

http://www.easypolls.net/poll.html?p=510057a6e4b0b57dea9542ac

not: illa görsel olmalı mı ya 2 saat görsel aradım amk

abi ahahahahahahah

kadinin gozlerinin ici alev alevdi yazmis sonra FIRE IN EYES diye aratip ikinci resmi koymus sdfsff
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...