Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OnePunch-Man

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

off okuyun çok zevkli

plot

Onepunch-Man follows the life of an average hero who manages to win all of his battles with only one punch! This ends up being the cause of a lot of frustration as he no longer feels the thrill and adrenaline of fighting a tough battle. Maybe all of his rigorous training to become strong wasn't worth it. After all what's so good about having an overwhelming power?

http://mangafox.me/manga/onepunch_man/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
ZiFir said:

bu tarzda önerisi olan var mı
ezik main characterin zamanla güçlenip kötüleri dövüp kızı götürdügü hikayelerden bıkkınlık geliyo ..
main karakterin zaten güçlü olup karşısına cıkanları her seferinde ezdiği manga ve animeler daha çekici gelio bana göre.

ezik karakterin zamanla güçlenip kötüleri dövüp kızı götürdüğü hikayelerden bi iki tavsiye versene. şu ara o tarz uzun soluklu birşey izleyesim var.
Sosyal ağlarda paylaş

shounen klansmanı %90 o şekilde ilerliyo genel itibariyle.japonyadaki dergiyi okuyan kitleye hitap etsin kendiyle karakteri özdeşleştirsin diye ezik tipleri main karakter seçiyolar mangakalar.
manga veya anime top 100 tarzı bi google larsan netten daha önce okumadıgın veya izlemedigin bi tanesini seçebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ZiFir said:

bu tarzda önerisi olan var mı
ezik main characterin zamanla güçlenip kötüleri dövüp kızı götürdügü hikayelerden bıkkınlık geliyo ..
main karakterin zaten güçlü olup karşısına cıkanları her seferinde ezdiği manga ve animeler daha çekici gelio bana göre.

hakuto no ken
Sosyal ağlarda paylaş

yok adam zaten kenichi tarzından bıkkınlık geliyor, herkesi baştan beri döven arıyor. hokuto no ken i o yüzden yazdı yani.
hatta ne kadar gar karakter varsa vermeli, çünkü arkadaş bildiğin testosteron arıyor. onun için de genellikle eski mangalara da bakılabilir.

sakigake otokojuku nun animesini izlemiştim örneğin hokuto no kenden sonra. aynı kafa da, aynı hissiyat yoktu. kongou bancho ya da bakabilirsin. worst var, benim de okumak isteidklerim listesinde. crows a da bakabilirsin. sun ken rock var manhwa. pek sevmemiş olsam da, god of high school ve gamaran ı da bi kontrol edebilirsin. beelzebub da en popüler olanlarından. var yani aslında yine ararsan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dei said:

yok adam zaten kenichi tarzından bıkkınlık geliyor, herkesi baştan beri döven arıyor. hokuto no ken i o yüzden yazdı yani.
hatta ne kadar gar karakter varsa vermeli, çünkü arkadaş bildiğin testosteron arıyor. onun için de genellikle eski mangalara da bakılabilir.

sakigake otokojuku nun animesini izlemiştim örneğin hokuto no kenden sonra. aynı kafa da, aynı hissiyat yoktu. kongou bancho ya da bakabilirsin. worst var, benim de okumak isteidklerim listesinde. crows a da bakabilirsin. sun ken rock var manhwa. pek sevmemiş olsam da, god of high school ve gamaran ı da bi kontrol edebilirsin. beelzebub da en popüler olanlarından. var yani aslında yine ararsan.

tavsiyelerin için taşekkürler.Sakigake Otokojuku hariç digerlerinde upto date durumdayım.eskiler hakikaten cevher benim istedigim tarzda ama çevirileri ya olmuyor ya da cok kotu durumda cogunun.japonca ögrenmek lazımdı da ona da üşendim zamanında :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...