Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

daha önce de yazmışımdır bu topicte başlarda; başlarken niki biraz yüksek tutmak lazım bence, 12 falan gir derim

yani sigaranın hem fiziksel bağımlılığı var, hem de hakikaten el/dudak tiryakiliği olayı var; alıştığın düzen var mesela kahvenin yanında sigara yakmak gibi

iki bağımlılıkla birden boğuşmanın alemi yok. elektroniğe geçerken nikotini bol al, fiziksel bağımlılık dert olmasın, önce sadece el alışkanlığını değiştirmeye odaklan. bir kaç gün sonra rutinin değişir zaten, normalleşir olay. bir iki hafta sonra yeni likitinde düşür niki. ben 3 - 6mg kullanıyorum mesela ama 3-4 sene falan oldu herhalde geçeli esigaraya. herşeyden aynı anda vazgeçme yani

sun esigara.us reklamı iyi fikirmiş harbiden =]

dana starter kit için çok çeşit var, çok zevk var. regalyanın önerdiği ne bilmiyorum bulamadım ama benim önerim direk subox bu aralar çünkü hem kullan at coiller sayesinde ilk adıma uygun, hem de az işi öğrenince coilini kendin sarabildiğin gayet idare eder bir mini rta ya dönüyor, mod da fena değil

onu esigara.usden söyleyip bir yandan içerken rahat rahat reviewlere falan bakarak yeni seti kafada oluşturup yurtdışından söylemek en güzeli. bekleyecek zaman olur, alışma süreci bitmiş olur falan

bi de acaip cins bi herif var rip trippers, youtube channelına bakın. yani herif çok cins ama guidelar reviewlar muhteşem ve tarafsız, özellikle yeni başlarken çok işe yarar
Sosyal ağlarda paylaş

Starter kit derken Regalya'nın bahsettiği for dummies olan ijust2 işte. Neyse zaten günde 20 TL veren adam için şu başangıç hevesi geçene kadar kurtarır kendini. Ha kafaya yatar kullanırım dersen zaten karda gibisin.

Bir soru daha. Sonuçta dışarı duman değil buhar üfleyen bir sistem. Evde kullanımında sıkıntı olmaz di mi? Çoluk çocuk vs?

Sosyal ağlarda paylaş

Dekangin sahtesi çok 10 ml değilse boyutu direk sahte zaten dekang sadece 10 ml ve siyah çocuk koruma kapaklı üretiyor
şu şekilde bide 80% pg o delude etmek ilazım :D

Pense,kargaburun netten değilde bölgendeki dükyanlardan aransaydın 5-10lira bişi normalde hatta pazardan bile alabilirsin coil uğraşcağın için paslanmaz çelik olmasına gerek yok aliminyum bile işini görür ucuzluk farketmez

Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

http://www.alienvapor.com/gorilla-juice/

şu cidden harika bişeymiş 40-60 çatır çatır gitti süper aroması
max vg 120ml bascam sparişi dayanamayıp

Boba's Bounty ve Gorilla Juice AVE nin en çok sattığı likitler. Denemediysen bobas ta deneyebilirsin. Ben daha çok sevmiştim bobas ı gorillaya nazaran.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bunlar değil,
Elektronikci yan keskisi diyorlar.
Youtube videolarda falan var.
Her deliğe girebilen birşey.
Ben de zaten bir full takım alet çantası var, her boy pense de var. O yüzden almamıştım lazım olmaz diye ama bendekiler ile araya girip teli kesemiyorum ucu kalıyor.

Regalya said:

@sunthewhich
Ucretsiz kargo olması lazım çoğunun bakarsın
Karga burun
Karga burun
Karga burun (eğik)
Yan keski
Tırnak yan keskisi
Tırnak makası
Cımbız
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

Daesu said:

http://www.alienvapor.com/gorilla-juice/

şu cidden harika bişeymiş 40-60 çatır çatır gitti süper aroması
max vg 120ml bascam sparişi dayanamayıp

Boba's Bounty ve Gorilla Juice AVE nin en çok sattığı likitler. Denemediysen bobas ta deneyebilirsin. Ben daha çok sevmiştim bobas ı gorillaya nazaran.

her ikisindende almıştım, bobasta sanırım hindistan cevizi aromasından dolayı üflerken bozuk süt gibi bir tad geliyor, bir türlü sevemedim o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...