Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Exeloria UO (RunUO)

Exeloria

Öne çıkan mesajlar

Killer said:

arkadaş burda edit çıkardı ya fake karakterler de had
safhada zaten

şu arkadaşın "6 propslu CRAFTED" itemını mutlaka bekliyorum ss olarak, mümkünse video da olur. Fake karakter de varsa mutlaka onun da kanıtı bekliyorum.

Batuhan seninle az zaman geçirmedik de, şu lafın arkasında dur. Milletin kafasında "acaba?" oluşturmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Somon said:

batu

ayarlarım eylülü ;)

semih napıyon lan yeto asdas

@Exeloria

inan şu postu attığımdan beri hergün skypea girip arkadaşa bakıyorum ss'i atsın diye. sen bi açıklaması vardır diyosan güvenirim sana np

Bir açıklamam yok, çünkü öyle bir ss yok :)

Güncellemeler:
http://www.exeloria.com/forum/threads/g%C3%BCncellemeler.8/page-2#post-693
Sosyal ağlarda paylaş

Senin gibi asabi kibirli kendini beğenmiş egoist birinin serverinde kimse oynamaz boşa zaman harcama serveri kapat daha iyi zaten görülüyorki serverin player sayısı ilk günden daha az edit karakterler var ve lunadada aynı kişinin 10 tane evi mevcut sırf server dolu gözüksün diye yapılmış küçük oyunlar bunlar .Serverde 60 kişi anca var oda 1 kişi 4 char açıp lunada bekletiyorki hediye zımbırtısı gelsin diye buda player sayısı 20-25 demek ,

zamanında küfürün serbest olduğu sonra küfür edince ''Player rahatsız oldu'' diye adamına göre muamele yapılan bi kural sisteminin mevcut olduğu bi serverde kimse oynamak istemez , git ilk başta adam gibi script adam gibi oyun yapmayı ve Kural koymayı öğren ..adminlik yapmayı beceremiyorsan server açma, zaten etrafta bolca server var kendi egolarını tatmin edersin anca server açarak,yada saçmasapan şeylerden ötürü jail, ban atarsın mutlu olursun..
Sosyal ağlarda paylaş

Cracx said:

Senin gibi asabi kibirli kendini beğenmiş egoist birinin serverinde kimse oynamaz boşa zaman harcama serveri kapat daha iyi zaten görülüyorki serverin player sayısı ilk günden daha az edit karakterler var ve lunadada aynı kişinin 10 tane evi mevcut sırf server dolu gözüksün diye yapılmış küçük oyunlar bunlar .Serverde 60 kişi anca var oda 1 kişi 4 char açıp lunada bekletiyorki hediye zımbırtısı gelsin diye buda player sayısı 20-25 demek ,

zamanında küfürün serbest olduğu sonra küfür edince ''Player rahatsız oldu'' diye adamına göre muamele yapılan bi kural sisteminin mevcut olduğu bi serverde kimse oynamak istemez , git ilk başta adam gibi script adam gibi oyun yapmayı ve Kural koymayı öğren ..adminlik yapmayı beceremiyorsan server açma, zaten etrafta bolca server var kendi egolarını tatmin edersin anca server açarak,yada saçmasapan şeylerden ötürü jail, ban atarsın mutlu olursun..

[list=1]
[*] Edit ve kanıtlarını lütfen alayım, boş laflar yerine.
[*] Adam 10 farklı hesap açıp, 10 ev kuruyorsa benim suçum, günahım nedir?
[*] Scriptlerimde ne gibi bir hata var?
[*] Anlaşılan birine ya küfür ettin, ya banlandın ya da o tür şeylerden bir tanesi oldu. Benim anlamadığım ben oyuncu sayımdan memnunken, sanane arkadaşım :)
[/list]
Sosyal ağlarda paylaş

Cracx said:

ya şimdi ben kimsenin avukatlığını yapmıyorum da hadi bu adam server açarak egosunu tatmin ediyo diyelim, sen bunları yazarak neyini tatmin ediyosun bi desene onu
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya kesin edit var. O edit olayına katılıyorum. Lunada Rys diye biri var 3-5 tane evi var, hoodedi var ustune ustluk hiç beklemedigin bir anda karşına falan cıkıyor asd.
Trolluk bir yana.

1 martta gelicek samurai expansion ile [GoD] guildi olarak karşımıza çıkmaya sadece cesareti ile değil oyunu bilme tecrübesine sahip olduğu yanılgısında olan aileleri guild leri vs bekliyoruz nihahahahahha (yerse)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...