Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Philips Hue

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

21 saat önce, Xenus dedi ki:

vazcaydım galiba ya 1k'ya cıkmak gerekiyor duzgun setup için. ilk çıktığından beri gimmick değil bu diye kendimi ikna edemedim dsdf

Xiaomi Yeelight diye ucuz bişi buldum. onla hevesimi alınrım herhalde.

bende 1 tane xiaomi-philips 1 tane xiaomi tavan lambasi

2 tane xiaomi strip / 1 tane xiaomi hava temizleyici / 2 tane bitki sensoru

baya bir seyi var. 

fiyat performans olarak cok iyi, uygulamalar kotu.

renk araligi az.

cok ucuz.

ayni sayida philips aleti alsam 4-5k verirdim kafadan

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, ginaly dedi ki:

bi güncelleme geldi, ampul ayarlarında son kullanılan state'i kullan gibi bir şey, bunu ayarlayınca elektrik gidip geldiğinde açılmaması lazım.

ancak bu ayar seçiliyken normal duvardaki anahtardan açma kapamadaki lag biraz artıyor.

ha bunu bilmiyodum ayarladım bakalım

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
16 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Bana satabilirsin ?

satarsam hepsini toplu satarım ama ?

NŞA'da şundan bir tane (kumanda+hub+3 hue), şundan iki tane (2x2=4 hue), şundan da iki tane (2 go) almak gerek desek set kumanda harici tamamlanıyor

taban fiyatlardan hesaplarsak:

1390 + (659 x2 = 1318) + (539 x2 = 1078) = 3786 tl

200 tl kumandadan düşsek = 3586 tl

%40 ikinci el indirimi = 2150 tl

kargo da benden. paketleme için bir şey diyemem evinde denersin ürünler çalışınca ücreti gönderirsin. bundan iyisi şamda kayısı ? 

Sosyal ağlarda paylaş

İndirime girdi, isteyen varsa baksın;

https://www.hepsiburada.com/philips-hue-renkli-akilli-baslangic-seti-3-lu-kumandali-e27-bluetooth-p-HBV00000V0EFB

Ben vazgeçtim komple :) vulga ile konuştuk anlaşamadık tam, bi de 2-3 tane alayım oynayayım ile kalmayacak kendimi tanıyorsam, bir sürü ek alacağım masraf olacak.

VAZGEÇTİM. - parayı nasdaq'a gömmeye devam :)

Sosyal ağlarda paylaş

abi xiaomi wireless ile bağlanıyor, hue'ler zigbee protokolü ile. 

Her xiaomi bulb, sürekli wifi ile alışveriş yapan bir cihaz yani, bilen biri aydınlatabilir mi evin içinde bu kadar sinyal dönüyor olması kötü bir şey değil mi?

zigbee protokolü bu şekilde güçlü sinyal alışverişi yapmıyor diye okumuştum, aslı astarı var mı?

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

24 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

https://www.hepsiburada.com/philips-hue-renkli-akilli-baslangic-seti-3-lu-kumandali-e27-bluetooth-p-HBV00000V0EFB

Ben vazgeçtim komple ? vulga ile konuştuk anlaşamadık tam, bi de 2-3 tane alayım oynayayım ile kalmayacak kendimi tanıyorsam, bir sürü ek alacağım masraf olacak.

VAZGEÇTİM. - parayı nasdaq'a gömmeye devam ?

Bu kacinci versiyon bilgisini goremedim ya.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, sipeyskeyk dedi ki:

Ben vazgeçtim komple ? vulga ile konuştuk anlaşamadık tam, bi de 2-3 tane alayım oynayayım ile kalmayacak kendimi tanıyorsam, bir sürü ek alacağım masraf olacak.

VAZGEÇTİM. - parayı nasdaq'a gömmeye devam ?

bu mu indirime girmis hali

https://www.akakce.com/akilli-led-ampul/en-ucuz-philips-hue-renkli-kumandali-bluetooth-ozellikli-e27-akilli-baslangic-seti-fiyati,270959496.html

Sosyal ağlarda paylaş

bu ambilight yapma olayı için pilips bir şey çıkardı, hdmi box mu ne. hdmi verici ile tv arasına yerleştiriyorsun, hdmi'ı önce okuyup renk profilini çıkarıp ışıklara o rengin sinyalini basıp videoyu iletiyor. var ya 1000 liraya mı ne satılıyor alet. görünce baya şaşırmıştım kim alıyor lan bunu diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Dayanamadım aldım ya. Fiyatlar iyi düştü, ilgilenen varsa baksın bir daha zor bence bu fiyatlara. Yurtdışı fiyatlarına göre baya uygun kalıyor.

Philips Hue Renkli Akıllı Başlangıç Seti 3'lü Kumandalı E27 Bluetooth

Satıcı: Hepsiburada - 1.149,91 TL

Philips Hue Renkli Akıllı Ampul E14 x 2

Satıcı: BAYMERA - 429,98 TL

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, sipeyskeyk dedi ki:

Dayanamadım aldım ya. Fiyatlar iyi düştü, ilgilenen varsa baksın bir daha zor bence bu fiyatlara. Yurtdışı fiyatlarına göre baya uygun kalıyor.

Philips Hue Renkli Akıllı Başlangıç Seti 3'lü Kumandalı E27 Bluetooth

Satıcı: Hepsiburada - 1.149,91 TL

Philips Hue Renkli Akıllı Ampul E14 x 2

Satıcı: BAYMERA - 429,98 TL

mis gibi teklifi beğenmedin gidip yine almışsın ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...