Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warframe (sci fi - ninja co-op shooter)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Claiborne said:

oynaması eğlenceli birkaç frame önersenize soloda iş yapabilen

excal loki ember rhino vauban oberon oynadım

Frost dene. Defans bubble'ı atıyor. Özellikle bir şeyi koruma üzerine olan görevleri ileri wavelere kadar solo yapmana imkan verir.

Ivara ve ash zevklidir. Nidus da yeterince multiplier biriktirebilirsen ölmek yerine multiplier harcıyorsun. Nova ile düşmanları çok yavaşlatmak veya hızlandırmak mümkün. çok iyi utility. Yavaşlatacak şekilde build yaparsan soloda iyi oluyor.

Random gruplarla oynuyorsan tavsiyem frost veya trinity getirmen yönünde.

HarveyQuinn said:

Saçma bi soru olacak ama oyuna ilk defa başlamak için çok mu geç?

Yeni content hypeı olduğu için en iyi zamanlar bence de. Başlarsan göreceksin ki bir sürü değişik mekanik var. Kafan karışmasın. Merak ettiğini sor. Bir kere öğrenince rahat akarsın zaten.

Miraul said:

baslangic olarak hangi frame i denemek lazim?

Excalibur'u tavsiye ediyorum. Sadece o framele bile end game contenti yapmak mümkün. Neredeyse bütün görev çeşitlerinde iş yapar. Doğru buildle hayatta kalır öküz gibi dmg vurur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bounty ile reputation kasiyorsun, odul olarak custom secondary ve yanci blueprint. tabii materyal de istiyor mining, fishing falan ama onlar rep kadar surmuyordur.

secondaryler acayip iyiydi. yanciyi biliyorum. yancinin tipi super ama. moa tarzi.

hoverboard ile alakali seyler vardi. bir de kozmetikler var ama onlari hic bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@arcane
teşekkürler cevap için.

Oyunda o kadar çok şey varki yapacak. Vakit yetmiyor. En iyisi bir süre sadece standing için girmek olacak. Focus içinde bir warframe ayarlayabilirsem, günlük focus kasarım. Gerçi mr12 olduğundan focus cap biraz düşük olacak ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...