Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warframe (sci fi - ninja co-op shooter)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

adamların temeli çok iyiydi zaten, kendi motorları - benim gördüğüm en akıcı motorlardan biri ve gördüğüm kadarıyla kısıtlayıcı bir motor değil, baya enteresan mekanikleri hızlı bir şekilde oyuna ekleyebiliyorlar.

ekiplerinde çok eksik vardı, side project gibi gidiyordu proje. şimdi dev streamlere bakıyorum (evet adamlar her hafta dev stream yapıyorlar şaka gibi) da ekip olmuş 10/10 adamların hepsi kendi işinde. rebecca falan şaka gibi community managerlik yapıyor, büyük ihtimal sektördekilerin en iyilerinden. süper responsiveler ekip olarak community'e karşı.

eee bok gibi para kazanmaya başlayınca da content hızı çok arttı eskiye nazaran.

şimdi yeni oyuncu deneyimi ve MR duvarları üstünde çalışıyorlar. önümüzdeki 1 yıl için re-launch basarlar sonra uçar gider zaten PoE gibi işte.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dark_Sector
oyundaki çoğu şey bu oyundan

darkness 2'nin de gameplay şahaneymiş bu arada. konu falan patato du ama gameplayle soluksuz oynatıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla helal, 2 yil once denedigim ile alakasi yok oyunun resmen. 7/10 falan derdim, animasyonlar bir garip idi, karman corman kart sistemi o bu derken silmistim "meeh f2p" diye. Nasil bir azim yapmislar oyle boyle degil. Su hali kafadan 9/10 gider, bu tarzi sevenler icin (tu)

Borderlands ders niyetine okutsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlasildi simdi, UT de bunlarin ise belli yani gameplay zimba gibi cunku, combatin akiciligi, kosu yoluna havadan grenade launcher sallamak, megakill announcement yerine garip ama uyumlu ses efektleri vs. Cogu harita tasarimi da cillop cidden.

Hatta Ivaranin 2ci abiltysine UT'de ki Redeemer ornegini vermisim farketmeden.

Iyi ya eheh devam etsinler boyle, bu event gibi eventler olsun falan hep :)
Sosyal ağlarda paylaş

motion capture kullanıyolalr ama capture ettima ttım oyuna gibi bişi deil, baya üstünde oynuyolar ediyolar. animasyonları cidden cok iyi ve tam kıvamında.

Hani battlefrontun her zıplamada kolalrını yukarı asağı savuran stormtrooperlarını falan görünce, warframe zaten iyiyken iyice shane geliyo
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

Fly said:

kopek questi onemli mi ?
blueprinti alip mor tastan almaya cikacaktim ki her gun %10 geberiyormus diye okudum

gunde 45 dk kilic sallar cikarim diye giriyorum, tamagociye bagliyorsa ugrasmayacagim hic

istediğin zaman statise koyabiliyorsun hayvanı. loyality ve health kaybetmiyor ordayken, ama ordan ayılması yarım saat falan sürüyordu sanırım, çıkartmak istersen.

bu konustugunuz mobil app ile statisten cikarabiliyor muyuz peki ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

Laraken said:

Fly said:

kopek questi onemli mi ?
blueprinti alip mor tastan almaya cikacaktim ki her gun %10 geberiyormus diye okudum

gunde 45 dk kilic sallar cikarim diye giriyorum, tamagociye bagliyorsa ugrasmayacagim hic

istediğin zaman statise koyabiliyorsun hayvanı. loyality ve health kaybetmiyor ordayken, ama ordan ayılması yarım saat falan sürüyordu sanırım, çıkartmak istersen.

bu konustugunuz mobil app ile statisten cikarabiliyor muyuz peki ?

sanırım çıkarabiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya başlarda her şeye neredeyse tek atarken şimdi 20 mermi falan harcıyorum lvl 10 civarında. primarynin mermisi biterse hele tam işkence. bir şeyi yanlış mı yapıyorum ben az damage veriyorum gibi sanki. şu wave'li bi görev vardı onu yapayım dedim canım çıktı kılıçla kes kes.

5 saattir falan oynuyorum oyunu bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı görev içinde zaman geçtikçe (özellikle survival ve defense'de falan) düşman hp'si, level'ı ve verdikleri dmg artıyor. O yüzden görevin başında piuv piuv diye keserken takımın ve kendi silahların yeterince iyi değilse wave 15-20'lerde falan oyundan düşmeye başlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yok o kadar zorlamıyorum zaten. ama mesela ilk birkaç levelde bow ile bir headshota bakıyordu mobbların ölmesi. sonra öğrendim ki bow kötüymüş (?) şu en ucuz riflea geçtim. 20 mermi falan alıyo öldürmem. cs oynuyormuş gibi hs atmaya kasıyorum şu oyunda. gear lazım o zaman.

bi de 1000 plat aldım. 22 lira falandı steam wallettan ödeyiverdim. o konuda da tavsiye alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

platla cok bişi almaya gerek yok.

shotgun icin hek, rifle icin soma craft edip kullanbilirsinzi rahat.
onun dısında bunların matlarına kasın sonra, mod pesinde kosarsınız.

Bowlar kötü değli ama işe yaramaları icin adam gibi modlanmaları gerekiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...