Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Ne çetele tutacam evladım, 2 başlık aşağıda kabak gibi yazın duruyor:

JestersTear said:

Oyun tam bir hayal kırıklığı, hem de kocaman bir hayal kırıklığı, başka bir platform'da bu Yazuach denilen ŞAHIS ile tartıştım kendisi aynen burada yaptığı gibi orada da GW2'yi atgözlükleri bağlayarak savunuyordu. Buraya tesadüfen bakarken gene aynı kişinin aynı şeyleri savunduğunu gördüm, ve kararımı verdim. Yazuach sene atgözlükleri bağlamış koca bir fanboysun. Bu bir hakaret değil, bu senin yaşadığın gerçekliğin.

A-net ise tam bir gerizekalı gibi oyunu yönetiyor, getirdikleri patchlerde elle tutulur hiç birşey yok, oyunculara pvp server kiralama imkanıymış.. peh peh...

GW2'nin oynanışı çok güzel olmasına rağmen içerisindeki çeşitliliğin yetersizliği ve aptalca planlanarak yönetildiği için malesef bırakılmayı hak ediyor. Yazuach gibi fanboylarda kendini parçlamakla kalıyor. kale almayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

Ne çetele tutacam evladım, 2 başlık aşağıda kabak gibi yazın duruyor:

JestersTear said:

Oyun tam bir hayal kırıklığı, hem de kocaman bir hayal kırıklığı, başka bir platform'da bu Yazuach denilen ŞAHIS ile tartıştım kendisi aynen burada yaptığı gibi orada da GW2'yi atgözlükleri bağlayarak savunuyordu. Buraya tesadüfen bakarken gene aynı kişinin aynı şeyleri savunduğunu gördüm, ve kararımı verdim. Yazuach sene atgözlükleri bağlamış koca bir fanboysun. Bu bir hakaret değil, bu senin yaşadığın gerçekliğin.

A-net ise tam bir gerizekalı gibi oyunu yönetiyor, getirdikleri patchlerde elle tutulur hiç birşey yok, oyunculara pvp server kiralama imkanıymış.. peh peh...

GW2'nin oynanışı çok güzel olmasına rağmen içerisindeki çeşitliliğin yetersizliği ve aptalca planlanarak yönetildiği için malesef bırakılmayı hak ediyor. Yazuach gibi fanboylarda kendini parçlamakla kalıyor. kale almayın.

Kimin kim hakkında yazdığını ya bir kenara not ediyorsun yada Çok geniş bir hafızaya sahipsin heralde nerd kardeşim, o açıdan söylemiştim. Neyse işsizliğine devam..
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç cevap yazmayın sakın ha bulaşmayın gerek yok.Benim yaptığım gibi görmezden gelin.Zaten ne mal olduğunu bilmesem ben verirdim ağzının payını. Tartışma konusu donanımhaberde arayıp bulabilirsiniz. Kendisi spvpde "tank" karakter oynayıp karşısına yine "tank" bir karakter gelince 1vs1in 15dk sürdüğünden şikayet etti. Bende karşı cevap yazınca konuyu benim "nerd" olmama , "asosyal" olmama filan kadar getirdi bende blokladım kendisini.Uzun bir sürede tartışmadım. En sonda şu konuda cevap yazınca, http://forum.donanimhaber.com/m_74394711/tm.htm , kin tutmuş garibim buraya kadar gelip beni bulup rage yapmış.Allahtan Gw2tr'de nickim farklıda bu varlıkla uğraşmak zorunda kalmıyorum (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

@Myshkin

Hocam o video tunuva bittikten 2 gün sonra eklenen videosu o yüzden öyle.Live streami çok ciddi bir izlenme oranı yakaladı ve aynı zamanda çince streamide yapıldı mmorpg.comdan farklı olarak oda baya ilgi gördü.

Bu arada custom arenalar geldi geleli turnuvalar her geçen gün git gide artıyor. Mmorpg.com bu turnuvayı aylık bir rutin haline getirdi. Aynı zamanda guruda her ay turnuva yapacağını açıkladı. Bunun dışında guildler serverlarda kendi gold ödüllü turnuvalarını duyurmaya başladılar.

Ve son olarakta gelecek tarihlerde olacak 2 çok büyük turnuva var. Bu iki turnuvada uzun soluklu olup çok ciddi para ödülleri içeriyor. Konusunu açıcam yakında hem buraya hemde Gw2Tr'ye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...