Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Başka nerede bedavaya tüm karakterlerinle server değiştirme var yahu?

Tek bir accounttan tek bir servera bağlı olmanın sebebi bariz bir şekilde WvW zaten. Rakip serverların, birbirlerinin serverlarında karakterleri olsa; gayette sırada bekleme süresinin ırzına geçmek için kullanabilirler.

Farmlayacağınız iki gıdım gold transfer için. Ki transfer olacağınız serverın nüfusuna göre gereken gem artıyor ya da azalıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

@Reflective

Saçmalamışsın hemde ağır şekilde.Bu oyunda WvW denilen bir sistem var hatırlatırım.Eğer oyuncular istedikleri serverda özgürce istedikleri zaman "karakter açabilselerdi", bunu çok ciddi bir şekilde WvW'de kendi serverlarının çıkarlarına kullanıyor olurlardı.Onu geç zaten az öncede özellikle söyledim "karakter açabilselerdi" diye.Çünkü karakter açamasan bile istediğin serverda guest sistemiyle istediğin gibi guilde de girebiliyorsun, karakterinide kasabiliyorsun, dungeonada girebiliyorsun, eventte yapabiliyorsun... Yapamadığın tek şey WvW. Bumu yani QQ yapılacak olay burda şimdi...
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

@Reflective

Saçmalamışsın hemde ağır şekilde.Bu oyunda WvW denilen bir sistem var hatırlatırım.Eğer oyuncular istedikleri serverda özgürce istedikleri zaman "karakter açabilselerdi", bunu çok ciddi bir şekilde WvW'de kendi serverlarının çıkarlarına kullanıyor olurlardı.Onu geç zaten az öncede özellikle söyledim "karakter açabilselerdi" diye.Çünkü karakter açamasan bile istediğin serverda guest sistemiyle istediğin gibi guilde de girebiliyorsun, karakterinide kasabiliyorsun, dungeonada girebiliyorsun, eventte yapabiliyorsun... Yapamadığın tek şey WvW. Bumu yani QQ yapılacak olay burda şimdi...

beni biraz aydınlatsana. başka bir serverda yeni bir karakter açmayı nasıl kendi server çıkarlarına kullanabilirler ?
Sosyal ağlarda paylaş

@Reflective

Anlatmama gerek yok benim.Git biraz araştır zamanında Warhammer'da Dest ve Order tarafları arasında oluşan spy sorunlarını , Mythic'in buna çözüm bulmak için uğraşıp sonunda iki taraf arasına geçiş için saat sınır koymasını filan.Offical forumlara git eski konulara bak kavgaları gör anlarsın ne demek istediğimi.

WvW , RvR gibi uzun soluklu pvp sistemlerine sahip oyunlarda spy sorunu çok ciddi bir sorundur.Karşı taraftan alacağın her bilgi , hangi kaleye gidecekleri , kaç commander olduğu , ts serverları , chat, oyuncu sayıları vs. vs. bunların hepsi karşı tarafa gönderilecek 1 spy ile öğrenebilecek ve avantaj sağlanabilecek durumlar.Bunda anlaşılmayacak veya tahmin yürütülemiyecek birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Reflective said:

yazuach said:

@Reflective

beni biraz aydınlatsana. başka bir serverda yeni bir karakter açmayı nasıl kendi server çıkarlarına kullanabilirler ?

1.Düşmanı olduğun serverda bir karakter açıp, gudik karakterle wvw ye girip boş boş beklenebilir mesela. Böylece bizim yerimize savaşa girip tek başına savaşın gidişatını değiştirecek birinin savaşa girmesine engel olabiliriz.
2.Yine düşmanı olduğun serverda açtığımız karakterle savaş meydanında çok kötü espiriler yapararak milletin oyundan çıkmasını hatta oyndan soğuyup oyunu bırakmasını sağlayabiliriz.
3.Bu bir Türk için en olası, savaş meydanında millete küfür edip yine oyundan soğutabiliriz.
4.Gudik karakterle bize verilen ve tüm savaşın kaderini belirleyecek olan bir görevi yapmayıp, düşmanı olduğumuz server gönülden bağlı olduğumuz server tarafından ayaklar altına alınırken patlamış mısır ve kola eşliğinde şamatayı izleriz.
Ve başımız yükselerek arşa değer sonrasında.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

@Reflective

Anlatmama gerek yok benim.Git biraz araştır zamanında Warhammer'da Dest ve Order tarafları arasında oluşan spy sorunlarını , Mythic'in buna çözüm bulmak için uğraşıp sonunda iki taraf arasına geçiş için saat sınır koymasını filan.Offical forumlara git eski konulara bak kavgaları gör anlarsın ne demek istediğimi.

WvW , RvR gibi uzun soluklu pvp sistemlerine sahip oyunlarda spy sorunu çok ciddi bir sorundur.Karşı taraftan alacağın her bilgi , hangi kaleye gidecekleri , kaç commander olduğu , ts serverları , chat, oyuncu sayıları vs. vs. bunların hepsi karşı tarafa gönderilecek 1 spy ile öğrenebilecek ve avantaj sağlanabilecek durumlar.Bunda anlaşılmayacak veya tahmin yürütülemiyecek birşey yok.

zaten haritada kimin nereye saldırdığı görünüyor. ne diye birinin bilgi sızdırmasına gerek olsunki.
warhammerda oynadım bu arada hiç böyle bi sorunla karşılaşmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle bir olay var ben de 2 aydır abanıyorum wvw'ye savaş komutanıyım aurora glade'de. kesinlikle şu bahsettiğiniz mevzu çok önemli. kimin nereye saldırdığını görebiliyorsunuz ama sayısını bilmiyorsunuz belli sayıda kişi savaşmadıkça haritada şu savaş işareti çıkmıyor. biz bazen 5 catapult koyup bekliyoruz ben de komutanım haritada flag açık bekliyorum orada e bir tane spy şurada gizlice takılıyorlar dese koca zerg üstümüzden geçer. hoş bunu mumble'ı dinleyerekte yaparlar ama net detay veremezler. bir de ikide bir server değiştirip dengeleri bozan guildler olabiliyor ki onlara da kılım. 2 aydır aralıksız wvw yapıyorum ve artık kim kimdir hangi guild daha iyi hangi komutanın stratejisi ne oluyor biliyorum. araya casustu rakipti girmesi hoş olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Özlemişim be :D. Hesabımı başkasına vermeseymişim indirir oynardım negüzel :(

pvp kısmını beleş yapsalar güzel olur aslında. Dotadan lol den daha eğlenceli. En azından gold kasacağım felan diye farm yapmıyorsun. En azından ilk paketdeki sınıflar ücretsiz olsun, sadece lvl 1 olacaklar ve pvp only.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...