Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

JestersTear said:

abi şu gang gruplarını anlamıyorum gerçekten ne zevk alıyosunuz haritada 1-2 tek başına koşan adamı gangleyince?

arkadaşım yazdığım mesajın içeriğinde "gang gruplarının sende ki anlam ve önemini mi sordum?

ama bizdeki gang mantığını söyleyeyimde öğrenmiş ol.
biz şöyle gang yapıyoruz, zerg'e kendimizi gösterip zergin içinde çok fazla heyecana sahip wariorlarını yeni kasmaya başlayan adamları zergin içinden kendimize çekip keserek ya da zergin arkasında kalan wariorlarını yeni kasmaya başlamış adamları toplayıp toplu halde kesip etraflarında dans ederek oyundan keyif alıyoruz.

bence sen wariorunu kasmaya devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

guildindekilerin rengi turuncu, partindekilerin rengi maviyse, ordaki random isimleri yesil renkte olanlar 3-4 kişimi? ahahha

güzel video, çekenin makinası falan kasmamıs görüntü kaliteside iyi lol.

arkadaşlar bu arada seafarere geçtik umduğumuzu bulduk etrafta bolca wariorlarını yeni kasmıs tek başına gezen adamları yakalayıp bırakıyoruz^^ şaka şaka güzel gang grupları var memnunuz :) serverda birlikte oynamak isteyen arkadaslar varsa Mesmeralzâde, Why So Confused, Chillie Sauce'ye mesaj atabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

3 gün dediğimde total de 20-21 saat gameplay işte, 3 güne yayılmış hali bunun.

Defalarca söyledim 18 marta kadar en hızlı level kasma yöntemi Spvp de team arena match'lere katılmak, belonging ve glory geliyor deli gibi. Bunları da level scrolla basmak. Ama 18 marttan itibaren glory'yi siliyorlar, spvp reward sistemi değiştiği için farklı olacak herşey.
Sosyal ağlarda paylaş

varya gladiator title ina 2000 rpoint kaldi, ama yalniz basina soloq yapmak acaip bayio yani bi yerden sonra.

team i de yalniz yapmak istemiom,
peh be napcam ben.

bide bugun gelcek patch ile ilgili hikayeye nolcak bilgisi olan varmidir?
heyecanla bekliyorum aksami :D
Sosyal ağlarda paylaş

Toplayamıyorsun işte sıkıntı orda. Şu an pvp'de alabildiğin tek ödül rank atladıktan sonra gelen boş beleş PVE itemları barındıran bir chestten ibaret. İlerde de zaten pve'de armor'un neyse onu aynen kullanabilceksin diye silkelemiyor anet.

Ha bi de en son işte Tournament of Legends diye bi nane duyurdular da benim gibi casual pvp takılanların işine yaramıyor:

http://dulfy.net/wp-content/uploads/2014/03/tournament2.jpg

http://dulfy.net/wp-content/uploads/2014/03/tournament1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...