Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

hakeden insanlarla derken? herkes senin hakettigini dusunmeyebilir ama bu hakaret etme hakkı dogurmuyor. kendine gel lutfen.

bunları Masquerade'e de söyler misin lütfen. Teşekkürler. Yani sadece ben şu forumda ciddi anlamda biriyle tartışmayan bir adamım. Ben bile adamın saldırgan ve sürekli millete hakaret içeren cümlelerine dayanamayıp aynı şekilde(hakettiği gibi) ona davranıyorsam, bunda garip bir şey yok.

bu arada adam bana bir şey yapmadı, hakaret etmedi, laf sokmadı vs vs. adama karşı bir nefret vs de beslemiyorum. ama önce kendisi insanlara gerek bu forumda gerekse başka yerlerde düzgün konuşsun. ondan sonra ben de normal davranırım zaten. arada laf sokma, taşak geçmesine bir şey diyen yok. herkes yapıyor onu. ama bu adamın bırak futbolu, diğer konularda bile yapıcı tek msajı yok. bomboş bir adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

@barbu
önce terbiyeni takın sonra tartışırız feneri galatasarayı.

burası taraftar forumu değil. terbiye ve kurallar çerçevesinde her takım taraftarı makarasını yapacak. kaldıramıyorsan okuma.

AHAHAHAHA. adamın argumanlar bile komik. bana taraftar forumu değil geyiklerine girişti sdfsfs.

ben bırak taraftar forumunu. buraya bile nadir uğrayan biriyim sdfsf.

arguman :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi iyiden iyiye her güne taraftar forumuna dönuyor, bir zamanlar güzel futbol tartısılırdı, simdi birak futbol tartısmayi futbol konusulmuyor ki..

macta nasıl oynandi nasl bitti yerine 100 sayfanin yarisi hakem tartısmasi,kalani biz size nasıl koyduk,siz bize nasıl caktınz,onlar kime koydu, koyan koyana.. sorsan 2 kelime futbol konusuldu mu diye yok.. oyunla ilgili 1 cumle yazmadan hödaaa diye insanlar birbirne giriyor, ee yöneticiler de olayin farkında böyle sacma sapan acıklamalar patlıyor her gün..
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

toggie said:

hakeden insanlarla derken? herkes senin hakettigini dusunmeyebilir ama bu hakaret etme hakkı dogurmuyor. kendine gel lutfen.

bunları Masquerade'e de söyler misin lütfen. Teşekkürler. Yani sadece ben şu forumda ciddi anlamda biriyle tartışmayan bir adamım. Ben bile adamın saldırgan ve sürekli millete hakaret içeren cümlelerine dayanamayıp aynı şekilde(hakettiği gibi) ona davranıyorsam, bunda garip bir şey yok.

bu arada adam bana bir şey yapmadı, hakaret etmedi, laf sokmadı vs vs. adama karşı bir nefret vs de beslemiyorum. ama önce kendisi insanlara gerek bu forumda gerekse başka yerlerde düzgün konuşsun. ondan sonra ben de normal davranırım zaten. arada laf sokma, taşak geçmesine bir şey diyen yok. herkes yapıyor onu. ama bu adamın bırak futbolu, diğer konularda bile yapıcı tek msajı yok. bomboş bir adam.

baska insanlarla yasadıgın tartısmalar beni ilgilendirmez. benim mesajıma cevap olarak beyin yoksunu falan demissin, ona sinirlendim ben.

lafın bana degilse eyv. benim mesajlarımda hakaret iceren bisey yok. omurgasız olayını da acıkladım.

hadi bye.
http://messigeldimi.com/
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar uğradığını bilmiyorum, senin gibi çetele tutmuyorum postlarını valla. ama sakin olmanda yarar var. beğenmiyorsan ve aykırı birşey görüyorsan sağ üst köşede ünlem var basıver. forum mesajları ile beyin kıvrımları hesaplayıp saçmalamana gerek yok.

şu tartışmayı da burda yapmayacaktım da kutun doluymuş. gereksiz gereksiz işler gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie, mesele arada laf etmek değil zaten. kaldı ki forumdan ya da forum dışındakine laf etme olayları da komik. tharkas idi galiba. forum dışından birine laf edilmişti. adamın tanıdığıydı misal.

biz de ediyoruz laf. bazen geyik, bazen sinirlendiğimizde filan. ama bir insanın mesajlarının hepsi aynı olmaz arkadaş. o kadar da değil.

ban filan mevzusuna girmicem. komik oluyor zaten. insanın kendine çeki düzen vermesi gerekli sadece.

şu konuya sadece bunları yazmak için girdim resmen. adam sadece fb konusunda da böyle değil lol
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

ne kadar uğradığını bilmiyorum, senin gibi çetele tutmuyorum postlarını valla. ama sakin olmanda yarar var. beğenmiyorsan ve aykırı birşey görüyorsan sağ üst köşede ünlem var basıver. forum mesajları ile beyin kıvrımları hesaplayıp saçmalamana gerek yok.

şu tartışmayı da burda yapmayacaktım da kutun doluymuş. gereksiz gereksiz işler gerçekten.

ünlem mevzusuna girme lütfen ya. ben de gayet eski bir üyeyim. ünlemin ne kadar işlediğini bilen biriyim. ayrıca amacım mesajlarını sildirmek veya seni banlatmak değil. attığın mesajlara dikkat çekmek. bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

omurgasızlar lafı zegna'ya atıftı. her fırsatta gs kulubu icin omurgasız diyordu, onu hatırlatmak icin dedim. forumdan kimseye omurgasız demedim.

zegna haksız değil ki ahahah

meireless in tükürmediği ayan beyan ortadayken galatasarayın "tüküydü yha :(" "fubbol camiyasi yaya aydı" diye açıklama yapması, sonra aynı olayın başlarına gelmesi ahahah

bu arada Masq zaten old boyz bir adam, o haliyele sevilmeli :)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

barbu said:

toggie said:

baska insanlarla yasadıgın tartısmalar beni ilgilendirmez. benim mesajıma cevap olarak beyin yoksunu falan demissin, ona sinirlendim ben.

lafın bana degilse eyv. benim mesajlarımda hakaret iceren bisey yok. omurgasız olayını da acıkladım.

hadi bye.
http://messigeldimi.com/

gereksiz sinirlenmişsin. mesajımda özellikle sen değil yazmışım parantez içinde bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

ya zegna haklı veya haksız bilemiycem. bazılarında haklı, bazılarında haksız oluyo genelde :)

aynı omurgasızlık fb yonetiminde de var iste. zaten daha once de defalarca gorduk.

buyutmeyin bu kadar bu lafı. adam kolunu olcecek 1 cm kucuk cıkacak gelip sinirini cekicle cıkaracak sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, doğrudan tarafı olmadığımız hiçbir konuya müdahil olmama konusundaki kararlılığımız aynen sürmektedir. Masumiyet karinesinin bir gereği olarak ’suçluluğu kanıtlanana dek kim olursa olsun bizim için suçsuzdur.’

Bununla birlikte;

- Sayın Adnan Öztürk’ün önceki açıklamalarından yola çıkarak ilgili oyuncunun takım otobüsüne binip binmeyeceğini, benzer şekilde süreç boyunca ilgili kulübün tesislerine girip giremeyeceğini,

- "Ben başkan olsam, benim oyuncum bunu yapsa o akşam kendini uçakta bulur" diyen Sayın Öztürk’ün, rakip takım oyuncusuna tükürdüğü sanılan Brezilyalı oyuncu için uçak bileti alıp almadığını,

- ’Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır’ sözünü doğrularcasına tükürük konusunda masumiyeti Tahkim Kurulu tarafından onanan oyuncumuz Raul Meireles ile ilgili malum dönemde, taraf olmamalarına karşın, yoğun hassasiyetle, çocukların bundan sonra nasıl maç izleyeceğini düşünen Sayın Öztürk’ün şuan da aynı hassasiyette olup olmadığını,

- Meireles konusunda kendi televizyon kanallarında teyit edilmemiş görüntüler üzerinden özel program yapan Sayın Ali Dürüst ve Sayın Refik Arkan’ın İkinci Başkan/ Başkan Yardımcısı sıfatlarıyla, tüküren oyuncuları hakkında özel program yapıp yapmayacağını,

- Brezilyalı oyuncunun tükürüğünün tescillenmesi durumunda, ahlaksızlığın ve terbiyesizliğin matematiğinin nasıl hesaplanacağını,

- Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sayın Zekeriya Alp’in ilk fırsatta, ilgili hakem ve oyuncuyla ilgili açıklama / röportaj yapıp yapmayacağını,

İlgi ve merakla bekliyor olacağız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=33052

bekleyin lan bize ne
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...