Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

abi nesi crit haha. RAKİP HAKKINDA KARIŞMAYIZ HA VALLA BAK diyip wot döşemenin nesi crit. cevap vermeye bile gerek yok şuna. gerek tabelada gerekse transferde geri kalmanın hazımsızlığı bunlar. :(

criti 33. hafta Didier Yves Drogba Tébily vuracak.

abi adamlar herhangi fenerbahçe mesajına crit diyor artık
Sosyal ağlarda paylaş

Türk Futboluna Tarihi Bir Leke Daha

Dün yargı kararlarını umursamayan bir federasyon, bugün de Raul Meireles’in cezasını 4 maça düşürerek bu kez kanıtları hiçe saymıştır.

Hakem raporlarına rağmen yapılan bu indirim, yalnız kamu vicdanına değil, sporda adaleti sağlamakla görevli hakemlik müessesesine de vurulmuş büyük bir darbedir.

Futbolda şiddet ve saldırganlığın ortadan kalkması, her şeyden önce kurumlarına duyulan güvenle sağlanabilir. Oysa bu karar ile Türk spor dünyasına, bir kez daha keyfi bir idarenin gölgesi düşmüş, futbol tarihimize yıllarca üzerimizden atamayacağımız bir leke daha sürülmüştür.

Bu vahim uygulama ile mevcut Federasyon asli görevini yerine getirme kabiliyetini ciddi şekilde yitirmiştir.

:(

http://www.youtube.com/watch?v=atIRmYjS5ns
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

Masquerade said:

abi nesi crit haha. RAKİP HAKKINDA KARIŞMAYIZ HA VALLA BAK diyip wot döşemenin nesi crit. cevap vermeye bile gerek yok şuna. gerek tabelada gerekse transferde geri kalmanın hazımsızlığı bunlar. :(

criti 33. hafta Didier Yves Drogba Tébily vuracak.

ucak bileti bekliyoruz, colugumuz cocugumuz izliyor, ayip

kezban criti sdfs.

mudahil olmıcaz bizi ilgilendirmeyen konuya

ama şunlara cevap verin
1-hede
2-hödö
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanın en gereksiz açıklaması. Sen önce kalkta transferini yap, teknik direktörünü adam et. Meireles için yayın yapan adamların kendi ayıbıdır bu, otursunlar kendi futbolcularını terbiye etsinler, bizi bağlamaz ki. Sen kendi takımına bak. 18 yaşında 3 çocuğa emanet ediyorsun takımı, transfer diye taraftara gaz verip ha oldu ha olacak ha şu gün ha bu gün derken adnan öztürke laflar hazırlamışsın. İyice uzaklaştırıyorlar klupten bu tarz açıklamalarla. Gerizekalı yönetimin basiretsiz yetersiz hareketleri. Ondan sonra da Fenerbahçe şu yüzden büyük bu yüzden büyün. 10 senede tükettiniz lan büyüklüğü..
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

affedici

aradaki farki anlamasi cok zor degil ki niye boyle yapiyorsun. biz ayni konumdayken galatasaray yonetiminin ziplamis olmasi, aynisi onlarin basina geldiginde, bize ee simdi? deme hakki taniyor

yok ya hep forgiver sanıyolar balon yüzündende değilim malesef.

Ben tepkinize laf etmiyorumki zaten verin istediğiniz tepkiyide ya hiç muhattap olmayızda şunları da sıkıştıralım gibi kezbansı bi wot döşemişler sizde ooo crit diye şahlanmışınız halbusi çok zayıf şu wot.Liseli bi ergene yazdırsaar yakın olurmuş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Koskoca klübün trip atar gibi siz bize yaptınızdı hıh! dercesine resmi sitesinden yayınlaması falan hakkaten gurur duyulcak bi olay değil ne yazıkki.Ne biçim açıklama diye sizin laf etmeniz lazımken en başta bide üstüne drama çevirmeniz falan sıvama aşaması olmuş direk.

edit:Ha bak misal

Gs nin meireles olayında olan duyarlılığını bizde meloya kesinlikle göstereceğiz dersin illa hafif atar tadı istiyosan.Gidip maddelemiş bide lan sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

rambo okan başkan olsa bir tık üstü olurdu saçmalık olarak şu açıklama.
6 yıl 3 ay şirazeleri kayırmış net. yazık.

rambo okan bile senden daha az fanatik ve büyük ihtimalle beyin kıvrımları daha fazla. ama biz sana laf ediyor muyuz? hayır. o zaman bence bu halinle başkasına laf etme bence.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

müdahil olmayız diyip buna sadece 1 paragraf boslugu kadar dayanabilmek. omurgasızlık boyle bisey iste.

abi sen düzgün yorum yapan bir insandın. noldu da böyle körü körüne yorum yapar oldun? cidden merak ediyorum ya.

yapılan yorum açık ve net. zamanında işi olmamasına rağmen tükürüp tükürmediği belli olmayan bir oyuncu için yorum yapan insanlara aynısını bu oyuncunuza da yapacak mısınız diye soru sorulmuş?

eğer buna omurgasızlık diyebiliyorsanız cidden güler geçerim, bir şey anlatmaya bile çalışmam.

hayır ben fb maçlarını bile arada izleyen bir adamım. fanatiklikle uzaktan yakından alakam yok. ama (sen değil) bazılarınız şurada cidden zeka yoksunu yorumlar yapıyor. dayanamıyorum aptallıklara.
Sosyal ağlarda paylaş

once terbiyeni takın. zeka yoksunu, beyin kıvrımını falan gec.
adam gibi oturup tartısalım sonra.

ben adnan ozturk'un acıklamalarını da onaylamıyorum zaten. boyle acıklamalar gereksiz ortamı gerdigi gibi, kulube de hicbir sekilde katkısı olmayan seyler.

ancak, fb'nin yaptıgı acıklama profesyonel kuluplerin anlayısına yakısmayacak sekilde. aynı adnan'ınkinde oldugu gibi. hani tv'ye cıkar ordan laf cakarsın, boyle boyle demislerdi gorucez bakalım dersin. ama resmi siteden acıklama yapmak nedir allasen. cocuk bahcesi mi burası.

isleri gucleri kalmamıs birbirlerine laf yetistirme cabasına girmisler. fb'de bu huy almıs basını gitmis. baska bi acıklamada da gs'yi aynı gun 5 ayrı spor dalında yendik, psikolojik ustunlugu kaybetmedik yazıyor. bu ne abicim, hangi kafada kulup yonetiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

once terbiyeni takın. zeka yoksunu, beyin kıvrımını falan gec.
adam gibi oturup tartısalım sonra.

ben adnan ozturk'un acıklamalarını da onaylamıyorum zaten. boyle acıklamalar gereksiz ortamı gerdigi gibi, kulube de hicbir sekilde katkısı olmayan seyler.

ancak, fb'nin yaptıgı acıklama profesyonel kuluplerin anlayısına yakısmayacak sekilde. aynı adnan'ınkinde oldugu gibi. hani tv'ye cıkar ordan laf cakarsın, boyle boyle demislerdi gorucez bakalım dersin. ama resmi siteden acıklama yapmak nedir allasen. cocuk bahcesi mi burası.

isleri gucleri kalmamıs birbirlerine laf yetistirme cabasına girmisler. fb'de bu huy almıs basını gitmis. baska bi acıklamada da gs'yi aynı gun 5 ayrı spor dalında yendik, psikolojik ustunlugu kaybetmedik yazıyor. bu ne abicim, hangi kafada kulup yonetiliyor.

terbiyemi hakeden insanlarla düzgün şekilde konuşuyorum abi zaten.

onun dışında. haklısın çocukça yaklaşım. hani "hadi yapsana şimdi de yapsana" mantığı. ama omurgasızlık farklı şey, saçma ve çocukça açıklama farklı şey. demek istediğim bu sadece. Çocukça olması dışında zamanında yapılan tükürük yorumlarını hatırlaması açısından normal.

5 dalda bıdı bıdı açıklamalarına ben de güldüm zaten. gereksiz açıklamalar. geçtiysen geçmişsindir zaten. üstüne artistlik yapmana gerek yok. o artistliği, dalga geçmeyi taraftarlar yapıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...